bugün

sürünmeye mahkum olan chplidir. ver oyunu akpye izmir gelişsin. evet.
Bursa vermiş akp ye de ne olmuş ? Gezegendeki en dandik tramvayın sacını yaptık diye yerli deyip şehir merkezini kitleyen , metro su ile istanbul metrobüsü gibi oksijen kapma yarışmaları düzenleyen belediyedir.Türkiyenin4. yada 5. büyük şehiri ama havalanı adresi olarak istanbulu gösteriyor, birde gururla otogardan sabiha gökçene direk ulaşım reklamı yapıldığı söyleniyor.
Bir mhp'li olarak memnun değilim, chp'li olsam da memnun olmazdım.
bir vatandaş bir seçmen olarak yalllnızca ulaşımından memnunum. allah bunları başımızdan eksik etsin. temiz.bi şehirde yaşamak istemek hakkımız değil mi yahu !! belediyecilik anlayışınıza üfüriyim. bi bellemişler hükümet fon vermiyo diye; ulan verdikleri nerde vicdansızlar?!
adama, kadına soruyorum:
"abi/abla -belediye seçimlerinde- neden chp ye.oy.veriyosunuz madem.beğenmiyosunuz?
e yavrum veriyoz işte napalım " diyolar.

başka bir siyasi parti seçmeni olarak ; rahmetli başkan piriştina olsaydı şu.an aday.olarak, parti gozetmeksizin o dehaya verirdim oyumu.
bursada ikâmet ediyorum. akademik kariyerim için izmirde 5yıl bulundum ve çok beğendim. keşke bursada da büyükşehir belediyesi chp olsa. tabi bu yobaz şehirde bir hayal gibi bu... futbol takımı tutar gibi akp yanlısılar.
izmirli değilim ama izmir her sefer en yaşanılır şehir olarak adlandırılıyor. Boşa laf yapmayın.
istanbul ankara yıllardır akp nin elinde çok mu yaşanacak şehir ?
gökçekin saçma sapan yatırımları yıllardır çözülemeyen istanbul trafiği bir türlü düzenlenemeyen asayiş kontrolleri ne zaman izmirde bomba terör faciası oldu ?

bi bunları düşünün boş boş konuşmadan önce
Sanki Konyalılar, Erzurumlular, siVaslılar, Trabzonlular, Rizeliler sırf hizmet için AKP'ye oy veriyor.

Herkes oy verirken ideolojiyi baz alıyorken izmirlilere gelince mi belediyecilikten bahsediyorsunuz? Ben hiçbir partiye oy vermedim ama kullansam bile bu AKP olmazdı.
izmire şöyle bir bakarsanız haklı bulacagınız insan.
gelenekçidir.
Ideoloji meselesi olarak bakiliyor.oysa ki sehir 90lardan kalma gibi bakimsiz.
bok içinde de kalsam da chp ye vereceğim diyen zihniyettir.
gene rakıyı fazla kaçırmıştır. evet.
Izmir comaridir. Belediye secimlerinde ben bile akp ye veriyorum lan oyumu. ikisi de çalıyor sonuçta. Chp nin kalesini alan akp nin şehiri nasıl uçuracağını hayal edemiyorum.
Dhkpc lilerin yuvalanmasına müsaade etmese belediyeden hizmet olarak bir sıkıntımız yok.
hayatında hiç konya belediyesi görmemiş vasat chplidir. izmir 30 sene önce neyse hala aynı. ama konya şu an izmir'den iyi konumda. evet.
b*k kokusuna hasrettir. Chp belediyesi demek b*k kokusu demek.
chpnin koyunu olmaktan memnun olan chplidir. evet.
görsel
koyundur.
görsel
böyle olamamış chp'lidir.

not: chp'li bile değilim durumu siz düşünün.
çöp kokusu bağımlısıdır.
Bu aralar iyice gevşemiş belediyedir.
Akpden nefret ettiğimiz için aldı tüm oyları. Ama artık vicdanım size de oy vermeye el vermiyor. Sol tarafın koyunlarısınız.
izmirlilerin çoğu nden chpye verdiğini bilmiyor hizmetmiş destek yokmuş hikaye.
Çalışmayan akp li belediyelere oy veren ak dangalaklar için şaşılmaması gereken durum.