bugün

Ben hiç öyle bir şey duymadım.
izmir değil kafası güzel bir imam diyor.
görsel
(bkz: günün fıkrası)
(bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış)
Peki sey izmir'in bundan haberi var mi?
izmir ve gericilik, bu ikisi hiç yakışmıyor.
"ak parti"
-izmir

ben ikna oldum.
Izmirliyim benim niye haberim yok bundan.
Hiç inandırıcı gelmeyen söylemdir üç beş kişi dedi diye izmir in tamamına genellemek yanlıştır.
Halkımızın ülke yönetimi ile belediyecilik arasındaki farkı anlaması gerekiyor. izmir iyi yönetilmiyor. Bırakın iyiyi yönetilmiyor bile. Bakın izmir’in ilçesi olan ak parti belediyelerine. Kınık - kiraz - Kemalpaşa belediyelerine bakın. Ne durumdaydılar nasıl oldular. Başkanım sen kalk ceketini koy. Gene oyun CHP ye dedikleri için hizmet alamıyorlar. Biliyorlar partizan bir kitle var her ne olursa olsun CHP ye oy verecekler.
Bakın bilmem kaç senede biten bir metro. Bornova - Üçyol metrosu. Yanlış hatırlamıyorsam 14 senede bitirildi.

Üçyol metrosu Fahrettin Altay Hattı çalışması süresince inönü caddesinde kaç tane esnaf dükkan kapattı haberiniz var mı ? Bu çalışmalar kaç sene sürdü. Bu şantiye esnasında Poligon dere yatağı kaç sefer çöktü biliyormusunuz ?

Bu çalışmalar esnasında belediye personelelleri dükkan dükkan gezip çalışmaların bu kadar uzun sürmesinin sebebi ak partidir diye konuşmaları için kaç ekip oluşturuldu bileniniz var mı ?

Şimdi de Fahrettin Altay’dan Narlıdere ye uzatıyorlar bu metro hattını. Takip edin ne kadar sürecek. Balçovanın en güzel yerlerinde olan dükkanlardan kaçı kapanacak.

Mithat paşa caddesinde bitmek bilmeyen park bahçe çalışmalarını hatırlarsınız herhalde.

Sahil şeridini güzelleştireceğiz diye bir tramvay Hattı yapıldı. Biliyorsunuzdur. Aynı Hattı metro 17 dakikada gidiyor. Tramvay 55 dakikada. Sizce bu yapılan yatırımımıdır?

Bu tramvay Hattı geldi diye ulaşımı tramvaya bağlı bir şekilde revize ettiler. Aktarma merkezinde tramvayı kullanmaya mecbur bıraktılar neredeyse. insanlarla resmen dalga geçen bir belediyeden bahsediyoruz burada.

izmirli yazar kardeşlerim. Bu saydıklarından yanlış olan varsa rica ediyorum düzeltin. Düzeltirken lütfen bir defa da olsa partizanlık yapmayın. O şehirde yaşayıp sıkıntısını eziyetini çekenler olarak bir defa sesinizi çıkartın.

Bence yanlışı yok eksiği var. Artık Üzerine eklersiniz.
izmirli kafası güzelken bile ak parti demez.
25 veya maksimum 30 oy alır.
agzımızı bırakıp götümüzle gülmek serbest mi?
ve ardindan küfürü patlatiyor.

ancak bu sekilde bir tamlama olabilecek baslik.
Bende eski chpli olarak akp diyorum yeter artık len mq.
kaynak anadolu ajansı galiba, bence de akp diyorlar, neden olmasın? yine çıkar birisi adam kazandı der, olay kapanır.
Bizim niye bundan haberimiz yok. bucaya sordum yoğ öyle bişi dediler. Kim diyor?
Demesi normal insanlar kılıçdaroğlun dan bıktı artık.
hahahahahahah.
ödemiş'tir o ödemiş. zaten ödemiş'ten ileri geçemiyosunuz.
görsel
istanbul'a aday gösterdikleri binali bile izmir'de 20 puan fark yemiş iken, net mi net Çomar hayali olan söylem.
Siz izmir'in ancak magnetini alırsınız.
geçen izmir'deydim, sordum oradaki insanlara.
''siz ne yapıyorsunuz?'' dedim.
''ak parti diyoruz'' dediler.

(bkz: yüzde yüz yaşanmış bir olay)
düşünce kontrol ak diyor. ak, ak, ak...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar