bugün

sevdiğim insanlara sıkça söylediğim ve yazdığım sözdür. Söyleyene de söylenene de iyi hissettirir... her şeyi bu kirletmeyelim yahu, bu gidişle hepimiz yalnızlıktan öleceğiz.
1-2 hafta daha sevgilinin bir altı takılıp sonra sevgililiğe geçtiren mesajdır.
yalan soylemeyi becerebilen kizdir.
hiç bi sike derman olmaz bu söz. muhtemelen ona yazmak isterken kankası olmuşsunuzdur ve o da size teşekkürünü böyle sunar.

içi boş , kuru sıkı laf. bu laftan eppek çıkmaz beyler onu diyorum yani. *
yalan söyleyen kızdır. fazla ilgi göstermemek gerekir. çünkü deveye diken insana siken yaranır, siken!
iyi ki varsın" çakallığı; kız olsun, erkek olsun his dünyasının ibraz edildiğinde karşılıksız çıkan çekleri gibidir. sahte parasıdır. bu paradan etrafa bolca dağıtan çakallar, size ait ne varsa sömürüp, sizi değersiz bir oyuncak gibi kenara atacak kalpazanlardır.

Yemeyin.

Akıllı olun canımı yiyin.
eğer yalancıysa bu mesajı atan erkek kadar iyi bir yalancı olmayan kızdır. sanki iyi ki varsın diyenler sadece kızlar.
insanların karşısına tekrar tekrar çıkan kızdır.

Not: bugün de böyle bi mesaj aldım. Hayır vereceksen ver artık kaç gün oldu daha bi meme bile göremedik.
iyi ki verdin diye yanlışlıkla mesaj attığım kızdır.
iyi ki var olan kızdır.
cacıktır.
duraktır bu mesajı alan delikanlı.
sevinmesindir. *
samimi ise sevgiye layik olan kizdir.
o anki boşluğu doldurduğunuz için size teşekkür etme terbiyesizliğinde bulunan geçip gidici kızdır. uhu gibidir böyle. tiner gibidir. uçar gider, şeyapmayın.
Bu mesajı atan şunu da attı:
seni arkadaş olarak görüyorum.
Erkeği emir kulu olarak gören kızdır. Meriçlere müstehaktır.
O kadardir devami gelmez. Iyisin der iyi ki varsin der gecer gider.
Gelecek umut vaad etmez.
olmayan kızdır.
kanınızı emecek kızdır. muhakkak bir çıkarı vardır ya da olacaktır sizden.
bunu söyleyen kız olsun erkek olsun kesinlikle ya kişiyi elde tutmak ya da geçiştirmek için kullanıyordur. bu tarz sözler hep samimiyetsiz geliyor. çünkü genelde böyleleri sadece lafta işliyor icraata gelince sana değer verdiğini gösteren tek bir davranışı bile yoktur.ewed
yalan söylüyordur..
ne mesaj atarsa atsın siz kadınların söylediklerine değil yaptıklarına bakın, o zaman sıkıntı yaşamazsınız
gayet normal kızdır. samimiyetsiz mesaj diyenler olmuş. " iyi ki varsın" sözcüğü kelimesi hissi samimiyetsiz değildir. söylemenin samimiyetini kişi ayarlar. bunu hissederseniz davranışlarla da vs, o zaman anlam kazanır.
bu mesajı atan kim varsa gitti.
Arkadaşım yaşın kaç bilmiyim ama sana bir tavsiye.kız işlerine yorduğun kafayı bilime felsefeye vs yorsan atomu parçalamıştın şimdi.kız bir ihtiyaç değildir.boşa kürek çekmek zamanı boşa harcamaktır.bigün sana zaman bunu öğretecek ama biliyorum suan inanmak istemiyorsun.
görsel