cümle.

evet, bir ba$ka müthi$ hizmetle daha kar$ınızdayım çok sevgili uludağ ahalisi. farkındayım, tanı$mamız biraz yavu$akça, bir miktar kolpasal oldu, nasıl üzülüyorum anlatamam ve fakat birbirimize daha çok bağlanacak, en kötü ihtimalle birbirlerinden nefret etseler bile kar$ılıklı saygıda kusur etmeyen karizmatik roman karakterleri gibi olacağız diye dü$ünüyorum önümüzdeki günlerde. yani... öyle olalım lan, çok ihtiyacım var buna ehueh!

neyse, ba$lığa ve dolayısıyla asıl bahsetmek arzusunda olduğumuz mefhuma dönelim. hazırsanız $ey ediyorum, rahatız di mi? sen arkadaki, bi' çay, bi' $ey koy kendine, kıpır kıpırsın ya, rahatla istiyorum, valla!

ne dedik, $ey evet, bir cümle. kalıp bir cümle ama. misal veriyorum hemmen:

+ ahmet nasıl bir insandır? (dünyanın en kazma insanı soruyor bunu, öyle farzet. yoksa bir ahmet hakkında dahi böyle soru sorulmaz, ayıp)
- iyi bir insandır <opsiyonel> sımayli </opsiyonel>.

çok iyi di mi? öyle bence. iyi bir insandır. hop, bitti. iyi bir insanmı$. $ahane.

sevmem aslında bunu. marifet değil, ba$arı değil, nasıl diyeyim, çağın adamı olmak hiç değil. i$te, hiç bir sike yaramaz; ama iyi bir insandır, canım benim. arada görüyoruz falan, ağzı, burnu neyin var. iyi bir insandır.

$ey istiyorum ya, dellensin bi' gün bu iyi insanlar. sikertsinler ne var ne yoksa ortalıkta. rise of the machines tadı yakalasınlar ya! yapsınlar böyle $eyleri.

hem ne dersiniz, ho$ olmaz mı?