bugün

(bkz: seviyorsan git konuş bence)
arabasını "şerefsizlerin ülkesinde" (!) unutması muhtemel insan (!) sözü.
(bkz: şerefsizsen irtica et bence)
Eşcinsel mi olacak yavru kurt. insan ülkesini bırakır mi Bea.
mahsun kırmızıgül sağolsun, isveç in dünya haritasındaki yerini bilmeyen insanlarımızın bile medeniyet ülkesi olarak adlandırdığı bu isveç te pek bir bok yok aslında. refah seviyesinden ziyade, isveç tamamıyla ırkçı bir ülke, iskandinav ırkına benzemeyen şahısların isveç üzerinde herhangi bir yere gelmeleri mümkün değil. "Ya işte saçımız biraz koyu tenimiz buğday ama var bizde de yabancı geni" diyenlere de cevabım, bembeyaz değilsen birader, yanakların ufak bir yelde al al olmuyorsa senin isveçte bir yerlere gelmen zor. ha sıradan insan olurum ben emeğimin karşılığını tam almasam da olur diyorsan siktir git isveçe, türkiyede kalmanın da akıl karı olmadığını bilen biri olarak isveçi araştırmanızı ve ondan sonra bu kararı vermenizi istiyorum.
insanlarının çoğu ırkçıdır bu doğru.yolda giderken siyah kafalılar diye seslenebiliyorlar insana bizzat şahit oldum isveç güzel bir ülke üniversitelerinde en iyi bölüm ekonomidir nerdeyse tüm öğrencileri ekonomiyi okumak ister bunun yanında orada temizlikçilik yapıp burdaki öğretmenlerden daha rahat yaşıyo insanlar bilginin ve akademik kariyerin önemini hiçe sayan insanlar varsa buyursun gitsin.kızları gençken güzel ama yaşlanıyoken çok kötü oluyo gerçekten tecrübeyle sabittir.bunun dışında bisiklet çok kullanıyolar. isveç seni kabul ediyosa git yani ne diyyim :D
Herkesin en büyük hayallerinden biridir.
Ne isveçi abi ya finlandiya dururken isveç kim ki diye itiraz ettiğim söylemdir.
Babamı bile satarım.
Tum kis gotunuz donar.yazin bir kac gun gunesi gorunce parklarda soyunup guneslenmeye kalakarsiniz. Hergun sarisin bir Isvecli kizla yatarim derseniz, kizlar sizle konusmaz bile. Igrenerek bakar size.
Türkiyeden bıkmış bir yazar beyanı. Bende durmam.
isveç'i çok güzel bir yer sana... şaka lan şaka bas git tabii deli misin? *