bugün

olay aynen şöyle cereyan etmiştir :

efendim fsm denen kişi osmanlı'nın en ücra köşelerine kadar dolaşıyor ve osmanlı halkına diyorki ''gidin istanbul'u yağmalayın kim ne kaparsa onundur.'' böylece koskoca osmanlı'nın ne kadar iti kopuğu serserisi varsa istanbul'a giriyor ve içerden şehri yağmalamaa başlıyor. osmanlı ordusu istanbul'u kuşattığında bizans askerleri içerideki serserilerle uğraşmaktan dışarıdaki osmanlı ordusuyla başedemiyor. böylece osmanlı ordusu ciddi bir kayıp bile vermeden istanbul'u ele geçiriyor.

istanbul aynen böyle fethedilmiştir. bunu okullarda verilen ders kitaplarından veya ''ccc'' ile başlayan siterlerden değil de tarafsız kaynaklardan öğrenirseniz siz de görebilirsiniz.
Bizans değil; Doğu Roma'yı yıkan Osmanlı, Bizans'ı değil "Konstantiniyye"yi fethetmiştir. Kaynakları baya güvenilirmiş...
Dogrudur. Hatta o zamanlar bizim mahalleden hirsiz olan çilingir ali , irzci mustafa ve çizik huseyinde bizzat istanbula giderek fetih haraketlerine hiz kazandirmistir.
yanlıştır. istanbul'u süpermen batman ile birlikte fethetmiştir. sonra fsm, dc comics'e para vermiş ve şehri almıştır. batman her ne kadar şehrin adının "konstan city" olmasını istese de olamamıştır.

araştırın, tarafsız her kaynakta bu yazar.
(bkz: kenan komutan)
Bazen düşündürüyor o kadar spermın içersinden yolu bile bilmeyen idiotlar nasıl birinci geliyor diye. *
http://www.youtube.com/watch?v=qm27h8lCFlk

doğrusu budur.
tecavüzcü coşkun ve commandos oyunundaki cılız hırsız da kuşatmaya katılmıştır. Ama dışardan değil içerden. Ne güzel asker de mi bunlar? Gerçektende hikayeymiş. (bkz: istanbul un gerçek fetih hikayesi)

dakikalık büdüt: bu arada commandos demişken commandos 2 yi indir. onla oyna.
(bkz: anladın sen)
(bkz: seni hınzır)

işte bu yüzden diyorum okula başlama yaşı 0.1 veya 20 olsun diye. ortası yok bunun.
yanlıştır. doğrusu, fatih sultan kenan tarafından gerçekleştirilmiştir.
--spoiler--
sokullu mehmet paşa, osman gazi, orhan gazi, ben. şarap içiyoruz, eminönü köprüsü'nde...
--spoiler--
yazar kaynak da belirtseymis iyiymis. dogru olabilir. tarihi olaylar bugunun ahlaki degerleriyle degerlendirilmeyecegi icin bunun yanlisliginin savunulmasi milliyetci duygularimizi arttirmaz.
- işte öyle..
+ peki ya yağlı kazık?
- o yok o da yok yani yalan o çok çirkin.
- anaaammmmmmmmm....