bugün

Yeni okulum. Bakalım nasıl günler gorcem
22 gün önce yazmışım şimdi kazandım gidiyorum. Yeni okulum, inş hayırlı olur

Edit: yav buna niye eksi verdin
10 kasımda saat 9.05 te saygı duruşuna durmayacak ve duranlara bağıracak kadar kayda değer kişiliği olmayan proflar içerir.
Birazda okuyan biri olarak ben yorum yapayım dedim. Bazı yorumlara hiç katılmıyorum sırf karalamak için yapılmış. Tabi haklı olanlarda var. Tüm yorumları baştan sona objektif olarak değerlendireceğim. Gerçekten gelen arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum. Ayrıntılı bilgi almak isteyen mesaj kutumu yeşillendirebilir.

Cemaat üniversitesi değildir. Kastettiğim paralel yapının üniversitesi değildir. Fakat rektörün başka bir cemaat üyesi olduğunu söyleyenler kaynaklar var internette ne kadar doğru bilmem. Üniversite malum partiye yakındır. O nedenle destekleniyor kapanma olayı falan yakın gelecekte gözükmüyor.

Sağlık bilimleri için konuşuyorum hocaları dandik değildir örneğin anatominin başında ufuk sakul var. Adam gazi üniversitesinde 10 yıl doktorlara ders vermiş. Adam öyle güzel anlatıyor ki şimdi nasıl karalayabilirsin bu adamı yazık. Diğer hocalardan da benim bölüm için kötü hoca dediğim 1-2 taneyi geçmemiştir.

Öyle parayı verdin kolay sorarlar diye bir şey yok. Bütünlemeye kalanlarla dolu. Fakat şartları iyi disiplin suçu ve devamsızlık hariç para ödemiyorsun. Örneğin o dersi seneye alabiliyorsun. Yaz okulu falan da var.

Devamsızlığa takıntılı çoğu hoca o bakımdan kötü.

Otoyolun ortasına kurulmuş kavacık kampüsü mesela. Ulaşım bakımında rahat ama mekan kötü. Karşına bir bina daha dikiyorlar çoğu sağlık fakültelerinin labaratuarları olacak o bakımdan iyi.

Hastaneleri var oralarda staj yapıyorsun o nedenle avantaj.

Her bölümün danışma hocaları var. Tabi iyi çıkması lazım. En büyük şansım o oldu heralde. Dünyanın en iyi danışma hocası var hiç o malum akademisyen kibiri yok. Ne istediysek yapmaya, bizim fikirlerimizi almaya, her sorunumuza koşmaya çalışıyor.

Okulda etkinlik yok kulüpler bir şey yapmaya çalışıyor ama yeterli değil.

En sevdiğim tarafı seçmeli dersler. Diğer okullardan ayrı olarak çok fazla seçenek var. Genelde kredi yetmiyor çoğu bölümde okuyanların seçmeli ders seçiyorsun. Orada ekonomiden, alternatif tıp'a, cinsellikten, kod yazmaya, astral seyahatten, pilatese, takı tasarımdan, italyancaya kadar dersler veriliyor. Veren hocalarda o alanlarda deneyimli ve ilgi alanını almak çok güzel.

Öğrenci işleriyle sıkıntı çekenler olmuş ben bir sorun yaşamadım ama bu yaşamayacağım anlamına gelmiyor tabi. Doğrudur bir şey demiyorum.

10 kasımda ayağa kalmayın prof. olabileceğini hiç sanmıyorum. He bunu belki içinden isteyen vardır o konuyu bilemem. Biz o anda tam konuşuyorduk 10 kasım olduğunu bir an unutmuşuz arabalar durdu korna çalmaya başladı. Biz hala çakmıyoruz neden durdular diyoruz sonra oradan bir doçent arkadaşlar saygı duruşuna lütfen diye bağırmıştı.

Öyle kolay bir okul değil. Zorlayıcı dersleri var bıraktı mı bırakıyorlar, öğretim kadrosu da güzel geliyor bana. Velhasıl size bir şey katacak üniversitedir. Aynı bölümden diğer özellerde arkadaşlar mesaj atıp biz mezun olunca ne yapacağız bir şey öğrenmedik falan diyorlar.

Sizin yatay geçisinizi kabul eder ama aldığınız anatomi dersini kabul etmez. Çünkü her bölüme tıpçılar kadar anatomi verme istekleri var. Bu tarafı da kötü mü iyi mi bilmem.
babanızın parası varsa biz varız diyen üniversite zira öğrencilerinden de belli oluyor, sana sesleniyorum bugün otobüste karşılaştığım kız otobüsün üstünde kavacık yazıyor ama otobüs ortadan geçmiyor orda uçuyor yolcular paraşütle atlıyor paraşütün yoksa binme.
mimarlığını düşündüğüm üniversitedir. okuyan, okuyan birilerini tanıyan lütfen benimle irtibata geçsin.
Gençliğin 4-5 yılını harcaması demektir. Kavacik gibi, 5 para etmeyen harabe evlere fahiş kiralar odeyip, istanbula gore bile iki kat fiyat bicen market, gida, cafe, eczane, veterinerlere katlanip, hocalarin kalitesini de konusmamak adina gencliginin ziyan olmasidir. Kavacik bile Ankarada ki özel ya da devlet universitelerin kampusleri kadar. Zaten okuyanlar Giresundan mezun oldum deseler daha iyi, istanbulla ilgisi yok gibi.
okuyanların gelen kutumu kırmızılandırmasını rica ettiğim üniversite.
Okuyan veya hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların mesaj kutumu aydınlatmalarını rica ediyorum.
Acilinde kız bakılan hastane burası sanırım. Daş ötesi hatunları bünyesinde bulundurur.
babamın benzinliği var üniversitesinden mi bu da yoksa farklı mı umarım farklıdır.
sözlük sayesinde an itibari ile öğrendiğim üniversite. insan hayret ediyor gerçekten.
Tıp fakültesinin sağlam işler yaptığını ileri süren bir öğrenci arkadaşım var idi.

Pek bahsetti yaptıkları çalışmalardan ve ellerindeki mikroskopvari cihazlardan.

Çok sallayan bir tipe benzemiyor o yüzden kesin sallamıştır. Öyle olsa duyardık diye konuyu kapatıyorum.

Gitmeyi düşünen varsa bu entry pek iyi bir referans değil, gülüp geçin.
Sağlık kökenli bir üniversite olmakla beraber çok çok kötü bir yer değildir. Türkiye derecesi yapmış biri olarak söylüyorum aklınızı inanılmaz derecede çelebilecek burs imkanları sunuyorlar. Türkiye birinci ve ikincisinin burayı tercih etme sebebi büyük bir olasılıkla bursudur zaten. Dediğim gibi sağlık kökenli bir üniversite olduğu için diğer bölümleri çok eski değil.

Tercih zamanı komşunun kızı rica etti birlikte unkapanı'ndaki fakültesine gittik. Kız ygs'de 460 binde olduğunu söyledi ve bizimle ilgilenen kadın 'wow çok güzel başarı' diye tebrik edince kızla göz göze geldik. Tekrar etti 460 binde olduğunu ama kadın yanlış anlamamış ücretli çok güzel okursunuz dedi.

Burda bunu yazmamdaki amaç insanların sonucunu kötülemek değil. Burda eğitim adı altında insanlarda yanlış algı yaratıp para kazanmak. Eğitim abicim bu ülkeye kaliteli insan yetiştirme derdi değil de para kazanma odaklı işler yapma.
Bünyesinde ercümend arvas, gürkan öztürk, kerem alkin, hatice karahan, mehmet akif aydın, mustafa güzel, alper atasever, hakan cangül vs. gibi değerli hocaları bulundurur ve yeni kampüsü böyle olacakmış: http://emlakkulisi.com/me...-hastanesi-geliyor/274851
Tıp fakültesine girmek için hazırlandığım üniversitedir.
okuyan veya tecrübesi olanlar yeşillendirirse sevinirim.
Tip fakultesinde esra cagavi gibi gayet basarili cok da sevimli bir hocayi barindiran universite.
Psikoloji bölümün nasıl olduğunu merak ettiğim üniversitedir. Sıralama olarak kazandım ama yazmakta kararsızım.