bugün

izmir deki seçimlerde yaptıkları muhabbeti tekrar yapıyorlar. Egoya bakar mısın koca 15 milyonluk istanbula Binali bey lütfetmiş istanbul geri tepmiş. Bence de haklı adam ben olsam çok kötü olurdum adam çıktı açıklama yaptı kazandım dedi ama vermediler. Kesin şike var kaybeden istanbul olur dedi ve çekildi.
Binali yıldırım ın girdiği hiçbir seçimi kazanamadığı düşünülürse pek de şans değil gibi.
binali yıldırımın seçim kazanamaması, nasreddin hoca'nın akşehir gölüne yoğurt mayası çalıp "ya tutarsa" misali, ak parti'nin kazanması mümkün olmayan yerlerde "ağır top" olarak ileri sürmesinden kaynaklanmaktadır.

izmir'de seçime girmesi ve kaybetmesi bunun bir örneğidir.

ak parti yaptırdığı anketlerde, istanbul'un bıcak sırtında olduğunu çok önceden biliyordu. bu durumdan bizi kurtursa kurtarsa ancak binali yıldırım kurtarabilir diye düşündü. kendisi güç bela ikna edilerek aday yapıldı.

eğer binali yıldırım yerine başkası aday olsaydı oy farkı milyona bile yaklaşabilirdi.
izmir için de şanstı değil mi? Her kayıptan sonra aynı şeyler biz kazansaydık burası paristi.