yaratıcılık yoksunu olduğumuz için adını kopya çekerek koyduğumuz zirve. aslında zirve de değil, gerekli açıklama zirvebox'ta yerini almıştır.

11 mart cuma günü istanbul'da anadolu yakasında belirlenecek bir sahada yapılacaktır müsabakamız. takımlar 7 kişiden oluşacak. hakem yok, faul yok, forma yok, herkes çıplak ve yağlı olacak. tanışmak yok, sohbet etmek yok. birbirini tanıyanlar sadece, "pas at, iyi vurur" gibi cümleler kurabilir. olayı romantikleştirmicez. 14 tane lümpen sahaya çıkıcaz ve işimizi yapıcaz. isteğe göre birasına da olabilir maç.

şaka bir yana, bu organizasyon yapılacak arkadaş.
Hocam kesinlikle katılacağım zirvedir benim için futbol hayattır.

Ben messi ve zidane 3'lü takılırız futbolumuza bakarız.
tahmini olarak bostancı - göztepe - kadıköy bölgelerinden herhangi birinde gerçekleştirilecek olaydır. bu devirde yap popçu olucan ya da topçu diye boşuna dememişler ama her işin biraz sıkıntısı var. topçu popülasyonunun ağırlıklı bölgesine göre mekan da ayarlanacak.

aslında her şey hazır da bakmayın siz ben yalandan kıllık yapıyorum adet yerini bulsun, insanlar brain storm yapsın diye.
zirvebox'ta yerini almış organizasyon ve spor müsabakasıdır.
halısaha maçı zirvesidir.

saha olarak ise maltepe köprüsü aşağısında bulunan ayışığı halı saha'larını tavsiye ediyorum arkadaşlar. güzel suni çim büyükte. at koştururuz valla.
pon pon kız olarak trübünde yerimi alacağım zirvedir.
abuk bir saatte olmazsa saha kenarında bira içip "çevir ordan, çevir!", "beyler paslı oynayalım" gibi direktifler vermek için gelebileceğim zirve. baklavasına olursa eğer, maç esnasında baklavayı kapıp kayıplara karışmayacağım konusunda söz veremem.
henüz 4 kişilik kontenjanın dolduğu müsabakadır. talepleri değerlendiriyoruz. ha, talep etmezseniz çokta sikimizde, dışardan da adam buluruz bu maçı yine yaparız lan.
+1 katılımım ile 5 kişilil olan organizasyon. hadi beyler haxball'da doldurduydunuz sahaları.
arkadaşlar ara ara bu başlığa uğrayalım da olacak mı olmayacak mı belli olsun.

olursa güzel maç olur.
bir ara fc ihtiyar heyeti olarak fırtına gibi esmiştik turnuvalarda ancak şuan takımım girecek mi zirveye şimdi diye zırladığımdır.
zirvebox'ta yerini almıştır arkadaşlar. katılımınızı belirtin ona göre ayarlamalar yapılacak saat ve sahayla alakalı.
ilginin az olduğu zirve. futbolsever tüm yazarları bekliyoruz arkadaşlar. maksat spor, eğlence falan.