bugün

sakin, sessiz, dinlendirici, kimsenin kimseyi ilgilendirmeyen bir yer istiyorsanız eğer hemen tarif ederim. yalnız mekanın tam adını hatırlamıyorum ama basit yer.

bakırköy metro çıkışını arkana al. karşında ki sokaktan ilerle. lavanta bahçelerimi. lavanta cafe mi ne öyle bir yer. güzel nezih bir ortam. sevgiliyle gidilebilecek bir yer.

eğer ben sevgilimle akşam manzara isterim dersen. oda var.

Ağa kapısı. bilenlerin hep gitmek istediği bilemeyenlerin çok şey kaybettiği bir yer. beyazıttan çok rahat gidilen bir yer. ara sokakta kalması çok güzel. bu yüzden herkes bilmiyor. öyle kro falanda yok. bilmedikleri için gidemiyorlar. bazı akşamlar iş yemeği için gidenler bile oluyor. çok rast geldim. eminönü ayağının altına alan çok nezih ve harika bir yer.
(bkz: dudullu), (bkz: sarıgazi) istikametindeki börekçiler, tavuk dönerciler. kızı başından savmak isteyenler için tabi ki.
ebenin amıdır.

olm istanbul zaten başlıbaşına bir mekan. mekanın da mekanı mı olur lan?

(bkz: her yer)
(bkz: miniatürk)
amaç önemlidir. yiyişeyim diyorsan, taximumdur.
taksim pendor
360
galata kulesi
kız kulesi
yıldız teknik üniversitesi sosyal tesisleri
yatak odası
yatak
banyo.
(bkz: kız kulesi)
kurtulmak istenilen bi sevgili ile tarlabaşi. ancak tek dönersiniz geri, sevgiliyi sağ birakmazlar.
sevdigin kiz ile boğaza karşi mükemmel manzara eşliğinde yemek ya da çay kahve olabilir.
bir de cihangirde kafika var orasi on numara.