bugün

önderimiz dedikleri apo ya boşuna rest çekmedi adamlar. elbet karşılığı olacaktı.

hadi ispark tamam da iski'yi kaptırmazlar umarım. 5 sene sonrasını da düşünmek gerekiyor. yazık eder kendine.
mutlaka ki çok sağlam kaynaklar tarafından verilmiş bilgidir.

(bkz: değirmen taşı gibi göt)

abicim hadi ileride oynayın artık ya. seçim geldi geçti o öyle olacaktı bu böyle olacak. halamın belden aşağısı farklı olsa amcam oluyor. bu daha ilginç. yıldık zaten aylardır hak yenmesinden çirkefliklerinizden. artık biraz huzur verin.
Timarli sipahi neferi sen hala burda mısın lan?

intiharı koymadın mı daha?
Ispark olmasa bile hdp chpden bazi bolgelerinin yoneteceginin sozunu almistir mutlaka.
Ne de olsa hdp nin istanbulda % 6 lik % 7 lik secmeni var. Hdp bos yere o oyu kimseye yedittirmez neyse izleyip gorecegiz.
niye intihar edeyim olm ekrem'e verdim paşa gibi. faturasını da birileri kesecek.

ama benim vergimle dönen bir kurumun da omurgasızlara devredilmesine göz yumamam.
işpark mavrasını geçinde,
apo' ya " tarafsızlık " çağrısını yapması karşılığında ne verildi? onu bir deyin hele.

not: sakın yeni bir tv demeyin. gülerler.
nereleriyle mi? ne bileyim la. uzman mıyım ben?
hdp bu işten kazanç sağlamadı diyen siyasetten zerre anlamıyordur. gitsin sildirsin hesabını gulle oynasın. çoluk çocukla yazıyoruz şurada resmen.
(bkz: yav he he)

harbi baydık amk yeter lan..
Vallaha erabayi şuraya park etiysen perasını dea vereceksen hea haaağğk puu balgam.

En son izmir otogar'da oluyordu buna benzer diyaloglar. Herifler bildiğin kaçakçılıktan kazandıkları paralarla ülkeyi parselliyorlar.
ayrıca bu mantıktan gidersek akp apo piçine ve kardeşine ne vaat etmişti ? bunu da söyleyin. insanları ayrıştırmaktan ötekileştirmekten bıkmadınız amk. aynı kürt vatandaş sana oy veriyorsa ; dindar, vatanserver ve kardeşin olan kürt. chp ye veriyorsa ; kandile hizmet ediyor, terörist, dinsiz ve kesin çıkarı için oy vermiş kürt. ne biçim zihniyetleriniz varsa insanlar çıkarsız hiçbir iş yapmaz kafasına ulaşmışsınız çıkarsız iş yapmaya yapmaya. insanlar bıktı bıktı. bağcılarda, esenlerde, bayrampaşada hatta bizim fatih ve üsküdarda bile imamoğlunun oy oranı 2 ile 10 puan arası artmış. hepsi mi hdp oyuydu bunların. isparkı hdp alacak igdaşı iyi parti alacak. seçim bitti çamur atma partileri bitmedi. reyisiniz bile boynunu büktü kabullendi ve iftira atmaktan vazgeçti ama kraldan çok kralcı var ülkede.
gerekli açıklama yapıldı.

https://t24.com.tr/haber/...i-ya-2-kez-gitttim,827176
ekrem imamoğlundan şaşırtmayan hareket.

evet.
https://www.dw.com/tr/iyi...yla-reddedildi/a-49448553