bugün

selam verip bir nefeste tüm hayat hikayesini ispanyolca* anlatan*, anlamadığınızı fark edince de "sorry" deyip gülümseyerek giden kızlardır. halbuki ingilizce anlaşabilirdik.
tanışma fırsatına nail olduğum dünya üzerindeki en tatlı, en güzel, en sempatik kızlardır. çok net.

birkaç tanesiyle çok güzel muhabbetler çevirdim. ay yerim ben onların konuşmalarını. *

ayrıca resimdeki kızlar da bu ırka aittir..

görsel
tatlı cana yakın ahlaklı ve geveze esmerlerdir. yinir ki bunlar.
cok güzel olabilen kizlardir. esmer olmalarindan dolayi vucutlarinda ki tüylerden arinmalari gerekir. bunu yapmaz ise karsilarinda ki kisiyi biyiklari ile kücük süprizler yasatabilirler.
sesleri ve konusmalari coğ hoş olan asik olunasi hatunlar.
http://turkeytema.com/ispanyol-kadinlar-tras-oluyor/ türk kızları bunu beğendi.
(bkz: espana)
Tam bir kezbandirlar.

Unmegaloman man ile bilgi saati!

Bunun sebebi ise muhafazakar yapinin izlerini hala kulturlerinden atmaya calisiyor olmalaridir. Toplumun kirsal kesimlerinde yasayan halk hala ikilemler yasamaktadirlar. Ben degil bizim rodriguez diye bi arkadas var o diyodu.

Unmegaloman man ile bilgi saati sona erdi, tesekkurler.
sexy dir.
tam olarak türk erkeğinin istediği tiptedir.

kedi canını yerim ben onların ıyyşş.

muhabbet etmek istersen kralını yapar, rus kızı gibi gevşek değil , bizim kızlar gibi kezzban değil.

egolarından sıyrılmış, sana ne olursan ol değer veren her daim gülen müthiş enerjik insanlar.

hem de öyle 1 kişi üzerinden söylemiyorum bunu .

6-7 tane ispanyol kız arkadaşım(sadece arkadaş) var.

ya bu kadar mı cana yakın olurlar.

elleri bol, yüreği zengin ve güzel kızlardır.

öpüp başa konulası cinsten.
Amerikan kızlarından sonra favorimdir. Efsane Kumral saçlar beyaz ten... Sevilesidir.
Az önce tate britian da ispanyol bi kızla tanıştım birbirimizin numarasını aldık. Çat pat ingilizce biliyordu, whatsappta ispanyolca biliyor musun diye sordu hayır dedim. 2 saattir ses kaydıyla ispanyolca öğretmeye çalışıyor. Baya dalga geçiyor bende onun ingilizcesiyle dalga geçiyorum Hayatımda hiç gülmediğim kadar gülüyorum.
Özetle ispanyol kızlarını sevin beyler.
30'undan sonra.... yok lan şaka şaka.
bunların üstüne bineceksin boğa gibi. Alleey alleeey alleey diyeceksin.
görsel
güzelliği dünya ülkelerinde ki diğer kadınlara göre ön planda olan kızlardır.
Romanlar.
içlerinden 2015 yılında miss world yarışmasında 1. çıkaran tipik akdeniz kızlarıdır. genellikle kumral ya da esmer olurlar, bunun dışında sarışınları da mevcuttur. bulundukları coğrafyadan dolayı tipik avrupalılara göre sıcakkanlı, canayakın oluyorlarmış. alman, rus seven memleketimin erkekleri arasında bu gruptaki kızları beğenmeyenler de vardır tabi.
Tatlıdır.
görsel
tipik akdeniz kızı.

hafif esmer
cana yakın
birazda cilveli..
Bir Türk kızı değildir! Abartmayın. Genellikle sert mizaçlı olurlar. iyileri hakkaten iyidir ama sonra yavan gelir, uzun vade de can sıkıcıdırlar. Evet eğlenmesine eğlenirsiniz bir süre, sıcak kanlı insanlardır sizinle konuşmamazlık yapmaz hatta size direk yazabilirde uygun ortamı bulursa.
Geceleri gruplar halinde gezerler, kendi masraflarını kendileri çekerler rus hatunlar gibi sizden beklemezler.
ispanyol dan ziyade ispanyol derivasyonları daha makbuldür. Venezuela, Colombia, Cuba ve Dominik sırasıyla tercih listesi yapılabilir.
Ama hiçbiri yinede bir Türk kızının yerini tutamaz. Sadece arada renk olur!
Kendi kültüründen olmalı birlikte olacağın insan yoksa sıkıntılı olabiliyor bir zaman sonra.
Çingeneden hallicedirler.
çirkin değildir ama öyle çok güzel de diyemeyiz.

iyidir iyi.
ispanyol paça pantolon giyerler.
Erkek gibi kızlardır.