Seçimi kazanmak uğruna kendisinin kullanıldığına, bunu da Binali Yıldırım'ın yaptığına dikkat çekmek için yapılan açıklamadır. Adam diyor ki; benim görüşmemden Binali Yıldırım'ın haberi vardı. Ekrem imamoğlu'na yüklenmek için doğruyu saklayarak linç edildiği için hakkını helal etmemiş. (bkz: adam haklı beyler)
senin hakkın mı var amk. hala otel odalarında naptığınızı açıklamadınız?

bir de hakkını helal etmiyormuş. haha.

evet.
Yorumlardan anlamadığım şu;

Bazı insanlar akpnin ve binalinin dürüst olduğuna, ismailin ise komplocu olduğuna inaniyor.

Lütfen rica ediyorum, torbacınızın telefonunu bana da verin.
sonuna kadar haklıdır..

şerefsiz kudurtmuştur haliyle..
Bu neandartel ile ilgili son istisnamı yaparak konuyu kapıyorum.

https://m.uludagsozluk.com/e/41738664/

görsel

Eski hesabın şakirtcim. Sözünün ardında dur, Yallah köyüne şimdi.
sen kim hakkın kim ki bide helal etmiyorsun. hadi yallah.
ismail küçükkaya günahım kadar sevmediğim bir birey ama sonuna kadar haklı isyanında. ben olsam cümleyi helal etmiyorum ile bitirmem umarım çocuklarından, torunlarından çıkar diye bitirirdim.
Prensip olarak dün taşağını yaladığı efendilerine bugün sallayan geviş getiren neandartellere içerikle ilgili cevap vermiyorum. Ama bunun için bir istisna yapalım.

ismail küçükkaya ya imamoğlu ile arkamızdan iş çevirdi diye iftira atıldı;

“O ağır iftirayı uyduranlar, sizin içinizden bir güruhtur. Bu iftirayı kendiniz için kötü bir şey sanmayın. Aksine o sizin için bir hayırdır. Onlardan her biri için, işledikleri günahın cezası vardır. içlerinden (elebaşılık ederek) o günahın büyüğünü üstlenen için ise ağır bir azap vardır.” (Nûr : 11)“

Kitaba bakmaksa mesele, evvela herkes önünden yiyecek bir zahmet.

Tanım: ismail küçükkaya nın kendisine yapılanlara karşı haklı isyanıdır.
uğur dündar'ın bile tırsarak kabul etmediği tartışma programını alnının akıyla başarılı bir şekilde gerçekleştiren kişi isyanıdır.
Sonuna kadar haklı isyan.
binali beyi çok da zorlamayacaktır. ailece edindikleri servetin ve özellikle bu 31 mart - 23 haziran arası konuştuklarının hesabının üzerine bir de ismail bey in hakkını helal etmemesi eklenmiş nedir ki. 80 kilo yük bindirilmiş deveye 200 gram daha eklemek gibi bir şey. günahları çok yani zaten..
Binali yıldırım helallik istedi adam da etmedi gayet doğal.

Bunu, şu veya bu allahtan bahsediyor diye allah -tövbe haşa- sanki babasının malıymış gibi lanse etmek de beyinsizliğin dik alası.
fox tv spikerinin böyle dmeesi şaşırtmıtır ahahahahahah. arkadaş bunlar daha ne kadar allaha inanıyormu gibi yapaaklar anlamıyorum. geç geç bitmedi köprü. fox tv spikeri helalden allahtan bahsediyor.
ismail Küçükkaya: "Ben ,Binali Yıldırım ‘a hakkımı helal etmiyorum ,onu Allah ‘a havale ediyorum"

adam haklı. ben olsam ben de etmem...bu da videosu:
https://twitter.com/smyrn...tatus/1143060874908852225