haksızlığa susan dilsiz şeytandır. böylede bir şey var .
ki islamın çoğu konuda çoğu kitleye kendinden olmayana kadına karşı tutumu epeyde haksızcadır.
dilsiz şeytan olamıyor bazıları ahiretini yiyim.
ancak ve ancak allah'ın bileceği durumdur.
Yalanladiginiza(cehenneme) gidin cevabidir.
Din bilgisi sifir olanlarin yorumu kadinlara haksizlik ediliyor. sen git iyice arastir önce.
terör örgütü kurup islamın yayılmasını engelleyenlerden daha iyi olacaktır.
göte giren şemsiye gibidir afedersiniz.
her koyun kendi bacağından asılsa da arkadaşlar uyarıyorum yapmayın etmeyin eylemeyin ölümde var ahiret hayatı var.
ölmeden once pisman olup tovbe edecekler ama is isten gecmis olacagindan tovbeleri kabul edilmeyip cezalarini cekeceklerdir. bunu bizlere rabbimiz bildirmistir.

ebu leheb in resulune yaptiklarindan sonra ona olacaklar ile ilgili ayet indiren yuce allah bu ayetinde resulune saygisizlik yapanlarin basina gelecek seyleri haber vermistir aslinda.
gayet iyi olacak durumlardır. asıl insanlarla dalga geçen islamcılara ne olacak onu allah bilir *
herkesten önce islamla dalga geçenlere oy verenlerin düşünmesi gereken durumlardır (bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste).

sizi gidi ikiyüzlü, mürai, dindar bozuntuları sizi!... madem islam'la dalga geçilmesine bu kadar kızıyorsunuz, neden dalga geçenler arasında ayrım yapıyorsunuz ey reziller?
(bkz: odin ile dalga geçenlerin valhalla daki durumları).
"Ahirette sorgulanma qeyf" olabilir.
Hangi ülkeler kadına ne kadar değer veriyor?

Tıpkı okuma yazma oranı gibi bir ülkenin kadına verdiği değerden ne kadar gelişmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Bakın Ortadoğu ülkelerine, içlerine düştükleri bağnazlıktan ve yobazlıktan dolayı kadını ne kadar aşağı görüyorlar. Kadına değer vermediklerinde, onu eksik etek görüp kenara ittiklerinde o toplum hiçbir zaman gelişmiyor, modernleşmiyor, refaha eremiyor. Dünya genelinde kadınlara verilen değere bakarsak;

Suudi Arabistan’da kadınların araba kullanmaları yasak.

Onu izleyen Afganistan ise dünyada anne ölüm oranının en yüksek olduğu ülke.

Pakistan: Kadın hakları açısından tam bir kaos hakim. Kadınlar eziliyor.

Bir Orta Afrika Ülkesi olan Çad’da kadınların hemen hemen hiç haklarının olmadığını görüyoruz.

Filistinli kadınlar ülkenin içinde bulunduğu durumdan ötürü birçok haklarını rahat yaşayamıyorlar.

Newsweek dergisi , Birleşmiş Milletler, Dünya Ekonomik Forumu gibi çeşitli kurum ve kuruluşlar ile uzman ve akademisyenlerin de katkısı ile yapmış olduğu bir çalışmada 165 ülkede yaşayan kadınları ; kanunun sağladığı haklar, işgücüne katılım, politik güç, eğitim ve sağlığa ulaşabilirlik başlıkları altında bir değerlendirmeye tabi tutmuş.

Her yıl çoğunluğu Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde olmak üzere milyonlarca kadın sünnet ediliyor.

Demokratik Kongo Cumhuriyeti ise aile içi şiddetin en yüksek olduğu ülke olup her gün 1000’i aşan kadın tecavüze uğruyor.

Yemen: Kadınların en çok mağdur olduğu ülkelerin başında Yemen geliyor. Sadece bir kadın milletvekili ve bir kadın bakan var.

Cezayir: Ülkedeki güvenlik sorunu kadınları kısıtlıyor.Kadınların çalışma hayatında, siyasette ve spor alanında yer almasına engel olmasa da, keskin sınırlar var.

Açıkça görüldüğü gibi bağnazlık, dinin içine karıştırılan hurafeler ve Ortadoğu’da yaşanan savaş ortamı kadınların müthiş ezilmesine, eziyet görmesine, dünyada adeta cehenem hayatı yaşamalarına neden oluyor.
Mümin alnısecdedenkalkmaz ahiretten bildirdi.

Bir takım durumlardır.
Tevbe etmeden giderlerse bayağı bir zordur.
umrumuzda olmamalı.

simdi onlar düşünsün!
müslümanların ütopik cehenneminde acı çektiğimizi düşünüp rahatlamaları bize bir şey yapmaz. yeter ki dünyayı cehenneme çevirmeyin, yoksa sizin gireceğiniz cennete ben zaten girmem.
fuck the ısıs.
vala hıristiyanlarda sizin için aynı şeyi dio benden duymuş olmayında. museviler falan da..
Gidipte donmus gibi bilmis bilmis cevap verenlerin dedigine gore giderken gunes yagi almak lazim yanimiza...
ulu tanrı ne isterse orada olacaktır.
Kışlıkları ve yazlıkları hazırlayın derim.
bende çok merak ediyorum sırf ben müslimanım cennette hurileri hiç inmeyen penisimle dürtezaam diyen kitleyi eğer tanrı çok adaletliyse cennette müslimandan çok ataist olacağı kesindir kendinizi kandırmayın.
(bkz: ayetler var ayetler)

Orasını ancak yaratan bilir diyerek politik davranıyorum.
görsel
siz islamı sahte hadislerle dalga geçilebilecek bir din haline getirirseniz inançsızlarda dalgasını geçer. Önce iğneyi kendinize batırın.