bugün

birbirlerine ayetler yollayarak aşklarını pekiştiren insanların olduğunu düşündüğüm esra erolumsu site.
travestiler, gayler de eş arıyor orada. imam nikahıyla evleniyorlarmış.*
Bkz: Kaleyi içten fethetmeye çalışmak.
Bkz: iyice yoldan çıkmak
gönülden sevenlerin buluştuğu bi site olsa gerek ama saçmaa resmen dini sömürüyorlar
adı komik, kendi traji komik site. alternatif isimler için;
(bkz: çarşaf com)
(bkz: cübbeli com)
(bkz: müslim_book)
(bkz: ilk ben dokuncam com)
aynı bok hacı aynı bok.. neymiş efendim islami evlilik sitesi. biliyorum ben o islami evlilik sitesini.dışarıdan bakınca müslüman, içeriden ise azmış kişilerin ugrak yeri olmuş sitedir. bazen saftiriklerin de isimlerine kanarak daldığı olur(istisnalar kaideyi bozmaz).
türbanlı fantezisi olan ergenler için bulunmaz kaynak. al, kullan, boşan... burada kullanılan genç hanımlarımız daha sonra siberalem'e düşmektedir.

(ulan deyyuz senin siten mi yine eksiledin...)
şu an gözümün önünde olan reklam dindar tayfayı dolandırma yöntemi.
allahın izni ile bir miktar verip öyle girilir.
godoşluk icra eden normal bir evlilik sitesidir.

islam ile uzaktan yakından ilgisi yoktur.
uludağsözlüğün reklamını yaptığı bir sitedir efenim birde reklamında yüzü makyajdan gözükmeyen başörtülü sırıtkan bir hanım kızımız vardır.
cinsiyetin sadece bayan ve erkek olarak belirtilebildiği site.
sloganı da şu olsa gerek olan sitedir:

(bkz: dini bütün evlilikler kurar!)
bloguma eklediğim google adsense reklamında çıkan süpersonik evlilik sitesi hem de islamik.
inanan inanmayan butun abazalarin dadandigi sitedir. burdan ogreniyoruz ki abazanlik ve inanc arasinda bir iliski yokmus.

bunlar bu sitelerden bulduklari "namuslu" kizlari bafileyip sonra biraktiklari icin bazi ulkelerde islami evlilik siteleri zor durumda kalmis. turkiye'de durum nedir bilmiyorum.
islami olsun, modern olsun, yüz yüze olsun, hatta ingilizcesi olsun, face to face olsun lan! olsun da; sonunda hepsi papazı bulacaklar, bu uğraşı neden?
allahın emri ve peygamberin kavlinin ile açılmış site.
Şaşırtıcı derecede çok üyesi olan site.
(bkz: aradığın neyse o sun sen)
site yapmanın b.kunu çıkarmak için yapılan en güzel girişim.
minarenin çalınıp kılıfına uydurulma örneklerinden biri.
(bkz: beş vakit namaz kılan koca aramak)
linkleri görebilmek için üye, üye olmak için de bakir/bakire olmak gerekiyormuş lan!

not: şaka yaptım girin şimdi.
nickaltıma girince çıkıp duran reklam. ne imâ ediyonuz lan ibneler!?
- kaça kadar izin var! diye sorulası sitedir.