bugün

güzel kardeşlerim. hepimiz aynı dine mensubuz ve din kardeşleriyiz. islam öyle yanlış tanıtılmakta ki, hepimizin aklına islam deyince kafa kesmek, sakal, sarık ve cübbe geliyor. hatta bazen cinsel istismar. ama islam öyle bir din değil. islam herşeyi tamamlayan, akıllarda soru işareti bırakmayan bir dindir. huzura varan ilk adım, kusursuz bir dindir. bizim dinimizde insanın inancı ne olursa olsun onu öldürmek veya işkence etmek yoktur. onu dine çağırmak vardir, tebliğ vardir. ben namazımi da kılıyorum. ibadetlerimi de yerine getirmeye çalışıyorum. sözlük te de yazıyorum. futbolumuda oynarım. islam özgürlüktür ama belli kurallar dahilinde. islam hoşgörüdür. islamı yanlış tanıtanları allah'a havale ediyorum, sizi de bu güzel dini biraz da olsun iştahla araştırmanızı diliyorum yaradan'dan. selamun aleykum.
bir müslüman ütopyasıdır. kimse zaten yahudi ve hristiyanlara bakıp müslümanları kötülemiyor müslümanlar bunları yapıyor insan bunları kötülüyor ve bunların destekçisi de müslüman. ışid de laf dersiniz ama gidip kendi ülkenden ışid e katılan müslümanları görmezsin. akp dini kullanıyor dersin ama bu kadar müslüman ona oy verir bunu görmezsin.
ayrıca neden yahudiliği biri yanlış anlayıp terör örgütü kurup yahudi olmayanları doğramıyor? veya hrisityanlar ben misyonerim değiip neden gelip ülkemizde bizi havaya uçurmuyor?
neden hep islam yanlış anlaşıyor da diğer düşünceler yanlış anlaşılmıyor?
sadece kendinizi kandırıp yozlaşmış dininizi biraz daha kendi içinizde yaşatmak istiyorsunuz. hepsi bu.
Yanlış tanılıyordu ta ki ışıd kurulana dek.
Dünyanın alayı yanlış tanıtılıyor.

Daha dünyanın düz bir zemine sahip olduğunu saklıyorlar. Yuvarlak garip bişey diye tanıtıyorlar.
düz dünya - flat earth

Edit: gözlerinizle gördüklerinize inanmaz oldunuz. Çıkın test edin matematiksel tutarsızlıklar var. imkansız diyorsunuz yuvarlak diyorsunuz ama daha önce gördünüz mü yuvarlak mı düz mü diye?
Kaç ateist var bu sözlükte merak ediyorum. Nerde entry okusam hep bir dalga geçme, ti ye alma durumu var. Titreyin ve kendinize gelin!!
Yanlış tanıtılan din'dir, yanlış tanımlanan din'dir.
Şişirilip ortadogü'ya, afrika'ya salınan sözde islam'ı benimsemiş sözde islam'ı savunmuşlar kullanılarak karalanıyor. Dini yaşayanlarına bakıp kabul etmeyin, dini çoğunlukla en birincil kaynaktan öğrenin.
Ayrıca siz hristiyan, musevi, budist veya hindu her ne ise bu insanların mükemmel olduklarını ve dinlerini de mükemmel yaşadıklarını mı sanıyorsunuz?
Doğrusunu gösteren oldu mu?

Not:bu entrinin sahibi yazar 7 yıldır düzenli namazını kılmaktadır.
Aslında en doğru dini Kemalistler tanıtıyor ve yaşıyorlar. Allah ın hırsızlık, zina, içki, faiz, din düşmanları ile rekabet, yalan söylemek, mal ve para yığmak, fakiri ve yetimi ezmek, hile yapmak, dini satmak ile ilgili ayetleri ve hadisleri " Allah ım bu maddelerinle geri kalmışsın, ben daha medeni ve akıllıca yasalar çıkardım, onun için sadece sana karşı ibadet edip, zatına saygı duyarım " diyerek yaşıyorlar! Dikkatle incelerseniz nerde böyle kafadan bir din propagandası yapılmışsa orda " Hizbullah, deaş, el kaide, fetoş terör örgütleri hortlamıştır, neden?

çünkü sistemler dini " ben sizi yarattım. Sizde sadece varlığıma inanın, sadece bana ibadet edin, ben sizin dünya işlerinize karışmıyorum " diye anlatırlarsa insanlar dinini öğrenemezler, bir boşluk ve sömürü ortaya çıkar. Bu durumu da temelleri dışarı da olan terör örgütleri çok acımasız kullanıyorlar.

örneğin 28 şubat sonrası fetoşun cemaati hariç hepsini üzerine gidildi. Millette hoşlanmasa bile" bari çocuğum başını örter, namazını kılar, dininden fazla uzaklaşmaz" düşüncesiyle buraya saldı. Bunlar da dindar çevrenin çocuklarını kullanıp bir münafık canavara çevirdiler ve onlarla tekrar Müslümanlar ı yok etmeye çalıştılar. Tam bir ingiliz siyaseti değil mi?

Onun için kur an ve sünnete münafıkça yaklaşmayacaksın. Ya toptan kabul edeceksin ya da red. Yoksa bu belalardan asla kurtulamayız.
Bu islamı kim doğru biliyor ya lütfen söyleyinde onlardan öğrenelim islamı, ırak iran arabistan yemen pakistan suriye kim islamı doğru biliyor allah aşkına yıllardır aynı şey islam bu işte anlayın artık.
islam zaten başlı başına bir yanlışlık ki.