bugün

He zaten müslümanlar da klonla çoğalıyor aq.
Bizim mahalle abisi çomar da, üniversiteye gidemediği için sevişemediğini düşünüyordu. Üniversiteye gitseymiş çatır çutur.
tam bir süpercahil açıklamasıdır. ilm-i halleri okumuş olsaydı bu ifadeyi, "islam sayesinde seks yapabilmek" olarak değiştirirdi.
Dostum üzülerek söylüyorum ama konunun islamla alakası yok tamamen senin basiretsizliğin.
Dingil islam sana çogalma mı diyor. Usulüne uygun yap diyor.
hangi ayet, kaçıncı surede söylenmiş "seks yapmayın" kısmı ?

gören de sanacak ki ateistler her gün çatur çutur seks yapıyor. islam'a bok atın gerisi önemli değil zaten. aykırı olduğunuzda sizden cool'u yok tamam.

edit : adabı vardır.......
becereksizliğini, partner bulamayışını, belki de sertleşememesini islama bağlayan yazar beyanı.
islam dan haberi olmayan kişi söylemi .

cehalet insanı bu hallere düşüyor işte azizim .
Iranda bile seks partileri oluyor, neyin tribi bu ya ahah?
Evet etkisi vardır. Misal müslüman olmayan ülkelerde kızlar teklif ediyor çünkü alkol ve zina hayatın bir parçası oralarda. Bizde de devlet her gence güzel bir eş bulsa sorun çözülür evelallah. Eskiden ergenliğe girer girmez evlenirlermiş şimdi ortalık dışı fahise içi kezban kızlar ve erkeklerle dolu.
Erken evlenin.
sevişin arkadaş manyak mısınız? Niye kendinizi doğanın bahşettiği en güzel şeyden mahrum bırakıyorsunuz? Nasıl olsa kadir gecesinde sabaha kadar namaz dua ettiniz mi on yıllık günahlarınızı bir çırpıda çöpe atarsınız bitti gitti.
yok yok serbest sadece zinadan uzak dur.
bi de anal yasak ne o öyle boklu boklu pöfff.
Şahsen biz millet olarak sporla ürüyoruz. Araplar mitoz bölünme yapıyorlar. Cahil adamsınız. Şüphesiz balikesirli cahillere şaşar.
Ikridarsiz erkeğin akıl yoksunluğu da yaşadığını gösteren söylem.
Iki taraftan allah şifa versin.
(bkz: misyoner haram mıdır)
4 kadına izin veren din yüzünden mi sex yapmıyorsunuz?
islamda sex değil zina günah.
onlar kadar seks yapan yok.

neyin kafası bu.
Hayatının amaç ve Gaye'si sadece uçkur olanların şikayeti.
Evet bu kadar muhafazakar gökten zembille iniyor değil mi? Müslümanlarda karı veya koca ikidinden birisi cima yapmayı istiyorsa diğer eşin bazı şartlar dışında cima teklifini reddetme lüksü yoktur. Müslümanlık evlilik dışı ilişkiyi yasaklanıştır. Onun dışında anal ilişki haramdır. Müslümanların uymakla yükümlü olduğu bazı kurallar vardır.Fakat bunlarda zorunlu değildir. Yapılması faziletli eylemlerdir.Yorganın altında cima etmek gibi. Tabi bu yazdıklarım dine düşman kemalistlerlin pek yaşam tarzına uymuyor.