bugün

isim ve soyadımı dansöz ismine benzetmişlerdi. (gerçi ben de benzetiyorum, çok ünlü bir dansözün adını çağrıştırıyor çünkü)

ama geçenlerde bir prof. arkadaşım ismimin çok güzel olduğunu yaptığım işe (senaryo yazıyorum) çok yakıştığını söyledi. bu tür işler yapanlara uygun bir ismim varmış. (o öyle deyince daha olumlu bakmaya başladım)

seçme şansım olsaydı: Berna, Belgin, Belkıs.. vs. b harfiyle başlayan herhangi bir isim.
(bkz: kürşat)
ismimi pek sevdigimi soyleyemem ama memnunum da o yuzden ileride cocugum olursa özüm ismini koymak isterim.
Mustafa, Kemal, Devrim, evrim.

Roket atar.
Bence her insanin mahkeme açmadan ismini değiștirme hakkı olmalı. Düșünsenize ömrün boyunca kullanacağın bir șeyi Sen seçemiyorsun. Mesela Ben Alex adını kullanırdım.
ismimden bir harf atmayı seçerdim.
yekta ismidir.
Kendi ismim.
seçim hakkı bana verilseydi bu kadar başarılı bir isim bulamazdım. buradan büyük babama aşırı beşiktaş sevgisi için teşekkürler.
Bir sorudur. Benim ismimden her 5 kişiden 7 sinde olduğu için gına getirmiştir. Anne ve babam gerçekten çok yaratıcılarmış. Eğer şimdiki ismimde olmasaydım deniz ismini seçerdim.