bugün

Hayalini kuran veya dile getiren herkesin uygulamaya geçirdiğinde, Bodrum nüfusunun istanbul nüfusunu katlamasına neden olacak eylem. Bu durumda pek çok klişe de değişecektir tabii. (bkz: işi gücü bırakıp istanbul a yerleşmek)
çok para gerektirir.
yıllarca çalışıp belli bir birikime sahip olan insanın emekliye ayrılınca düşünebileceğidir.
aslına rücudur, zira insan beton dairelerin içinde ve doğal olmayan şekilde beslenmeye ne kadar dayanabilir ki? insan , aslında , doğal kendi yetiştirdiği sebzeyi tüketince daha sağlıklı, onu yetiştirmek için emek harcayınca daha huzurlu, egzoz dumanından ve keşmekeşden uzak yaşayınca daha mutlu olur ve ne yazık ki bu mutluluk çağımız insanına çok uzaktır, ancak pılıyı pırtıyı toplayıp bir kırsala yerleşmekle çözülebilir, ama ne acıdır ki insan bu hayalle o maddi gücü bulmak için sağlığını hiçe sayıp çalışır, beslenir ama o parayı bulduğunda ise keyfini çıkaracağı sağlığı çoktan uçup gitmiştir.
işi gücü bırakınca ekonomik zorluklar içine düşüceğini bilen kişinin bodrum dairesine yerleşerek kiradan kısmak için yaptığı eylemdir.*
(bkz: işleyen demir ışıldar)
tayyip erdoğan ve saz arkadaşlarının yarından itibaren yapmasını istediğim eylem.böylece kendileri şiddete maruz kalma korkusu olmadan yaşayabilirler.
sıkıcı olabilecek durumdur. oraya yerleşip çalışmaya orada devam etmek daha iyidir. nitekim hayallerimi süsleyen hayaldir. *
ivanka trump ablanın düşündüğü hadise. ablamız bodrum' dan arsa bakmış bugün. bu kadar kasmaya gerek yok. gelsin bizim bodrum dairesini vereyim ben ona.
bahçede domates, konserve kutusunda fesleğen yetiştirmekle devam eden hayal. ferrariyi satmakla da son bulur.
Gerçekleştirdiğim ve son derece memnun olduğum olay. Herşeyi tabiki bırakmadım, işime burdan devam ediyorum. Bol temiz hava, sakinlik burda. Yediğim sebzelerin tadını alıyorum.
Dip not ; Çok param yok, emekli değilim 24 yaşındayım hihiho.