(bkz: foşik irlandalılar)
irlandalı twitter hesabı hacklanmış.
türkler olsa ne farkedecekti denilen hadise. kalleşlik bu halkların kanına işlemiş. ali ismaili öldüren esnafta mı kürttü?

mesele kürtlük türklük değil o yere göğe sığdırılımayan sözde erkeklik, delikanlılık teranesidir. bu ülke insnaı böyledir, kalleştir, eskiden mahlle aralarında teketek kavgalar olurdu. herkes kenara açılır millet teketek kapışırdı. şimdi çakalığın bini bin para olmuş.
irlandalı'da hayvanmış ama o nasıl bir kapak açma lan. kalabalıkla tebelleş olmadan az evvel adam zaten dolabın gazını bi' almış. ne güldüm ya! hele o yere düştükten sonra küsen barzo yok mu kavgadan dövüşten tiksindim.
mitoz bölünmenin tam olarak gerçekleşemediğini göstermiş durumdur. yeterince çoğalamadılar. onbeş kişi falan ancak olabildiler. o sayı yüze ulaşmalıydı. lan onu bunu bilmem ama o kroşeyi yiyip nakavt olan abiye çok güldüm. adam bildiğin iki 70 lik içmiş gibi yürüyordu.
Eşek dikenleri madara etmiştir.
http://galeri.uludagsozlu...lt%C4%B1n-kemer_39912.jpg
Dayak yiyen sikik türkolardır. Kürtlere çamur atmayın amk.
görsel
Bilen bilir Aksaray civarı esnaflar ekseriyetle kürttür. Tiplerden de bir kişiye sürüyle dalma davranışlarından da bariz bellidir. Şimdi bazı mallar çıkıp bu barzoların kürt olmadığını iddaa eder, onlar sanırım il olan Aksarayla karıştırdılar lokasyonu. Barzolara iyi olmuş sert kayaya çarpmışlardır.
bu dayağın sorumlusunun rte olduğunu ileri sürecek olan esnaftır. (bkz: irlandalıların hayvan gibi şey yapması)
o değil adam hızını alamadı otele girdi çıktı dövdü, girdi çıktı dövdü... ahahahahahha
Adamlar kürtlere Türk diyor daha ne diyelim. vurduğun yıkılsın irlandalı.
hahahahahahaahha başlığı açan kardeşime selamlar şimdi kürdolar düşünsün.
irlandalı'nın eline sağlık. kürtüm ama o kaleşliği yapan gerçekten kürt esnafsa, iyi bir ders verdi adam ama bana yine de yusuf paşa'nın dangalak varoş türk esnafı gibi geliyor. lan yüreksizin, hamlığın, kaleşliğin ırkı yok ya.
hak etmişlerdir.
adam görmüş bir kaç kürt yarısına dürtmüş yarısına sürtmüş.