bugün

erkeklerinde ona aynı şekilde sevdalı olduğunu sanmıyorum.
Yalnız çok hard sevişiyordur bu.
Soy ismi 'müzmin bekar' değil sonuçta.
Dünyanın bütün cereahları birleşti bunu anca amcaoğluma benzetebildiler ama ego desen uzay.
true'yu alsında kurtululalım libido bombasından.
önünde bile domalırım

irem derici nin.
insan şişirilmiş bir tulum gibidir, ağzı açılınca söner.
abırlayn mı lan bu Gideon nickli şey? umarım odur, 2. bir abır kaldıramaz bu sözlük...
aynen, sıcak davranıp yakınlaşınca uzaklaşan, soğuk davranıp uzaklaşınca yakınlaşan, reddetse bile reddettiğinin kendisine bakmasını isteyen, beğenmeyince somurtan, biri kendisini fark etmeyince önünden geçip duran ve tüm bunlarla yoranlar da erkeklerdi zaten.
hoş olmamış. sorun sadece erkeklerde değildir ilişkilerde.
max popçu zekası işte. şu erkolar kapatılsın lafı kadar itici bir laf yok. bunun bile peşinden koşacak bir amsalak bulunur ama.
yine geldi bir otorite, biat edin...
bu kadın adamın iliğini kemğini kurutur.
erkolar kapatılsın diyen kadınlara şu kadarcık saygım yok..

sizin derdiniz bilmem ne değil, sizin derdiniz islam espirisinin hala komik olduğunu düşünenler de bence mağara adamıdır... 500000 kere yapıldı bu şaka...

karınızı bilmem ne yapar mısınız şakasıyla eğlenen insanların da bence serçe t.şağı kadar aklı yok..
Ablaya bir erkek gönderelim. Duruma göre ben de gelebilirim, yok zahmet olmaz.
Karıyla kızla çok işi olmayan ben, ünlü kadınlara karşı zaafım olduğunu keşfediyorum şaka maka amk. Önce hadise sonra bu.
(bkz: iyi seviştiği düşünülen ünlüler)

bu kadın feci şekilde sevişiyordur. net.
Bu kadının erkek olarak doğduğunu düşünemiyorum, neler olurdu acaba...

irem Derici: “Başlarım erkolara, erkolar kapatılsın. Uzun bir süre yanımda erkek göremeyeceksiniz deyip 3 gün sonra biriyle dudak dudağa çıkabilirim.“

https://x.com/aykiricomtr...OSYvMod3WnZQHJ7Q&s=19