bugün

Sadece sarki soylese eyvallah ama langur lungur konusmasi ve hareketlerine tahammul edilmesi zor..
Kesinlike olmayan iticiliktir.

Twitterdan, instagramdan takip ettiğim kadarıyla muhabbeti hoş bi insan. Ayrıca çok seksi. Sadece burnu biraz ortalama büyüklüğün üzerinde.
Sese Bakıyorum on numara , irem'e bakıyorum 6 numara , Dansa Bakıyorum , kanalı Değiştiriyorum.
irem derici kim ulan diye sordurtur.
var olan iticiliktir. bir turlu kanım ısınamadı bu gacıya. ayrıca;

(bkz: irem derici nin burnu)
sesi guzel ama kendisi travesti tipli oldugundan kaynaklanir.
(bkz: ilhan irem)
çok fransız kaldığım bir konudur. o kim ulan.
beni (bkz: sadece bana mı oluyor hissi)nden kurtaran tespttir. hakkaten itici ya.
Ses var goruntu yokken daha bir katlanilabilir olan iticiliktir. Gerçi yok o da olmaz, twitterda koreli ve japonlara dair paylasimlarindan anladigimiz asyali nefreti bile bastan basa itici yapmaktadir kendisini. Sanki hayatinda kac koreli ya da japon gorduyse...
(bkz: shemale)
altın kelebekteki konuşmasından sonraki vardığım kanı.
Sağ profilden görünüşü ve berbat şarkı sözleri ile vardığım kanıdır. Yeter zulmetmeyin artık bize.
Hem de ne iticilik.
gereksiz şarkıcımsı, hani o sarki soylerken agzinin kopurmesi dalgalanmasi falan.

(bkz: anlayamazsınız)
babası hulusi demirci nin hükümet yalakası olması sebebiyle hissedilen iticiliktir.
hulusi demirci nini yenişafak pazar ekine verdiği ropörtaj şöyle:
"asiler kahraman, kahramanlar hükümdar, hükümdarlar bilge olur. mustafa kemal asiydi, menderes de. turgut özal asinin ta kendisiydi. tayyip erdoğan da asidir".
omuzları benimkilerden daha geniş.
Erkek gibi bir tarzi var kiz gibi ol ne o iticilik..
beni de yazın. şimdi baktım da bildiğin iticiymiş.
iticilikte mastır yapmış uzun buruncu varlık.
Kezban temsili.
Kezban (temsili).
sıla'nın çin malı versiyonu olduğu için doğal olarak itici gelmektedir.
murat kekillinin dönmüş hali.
Sadece ses olarak doğsaymış tadından yenmezmiş. O burun ne ablacım ya.