bugün

abi bu adamlar malı üretip satarken her ülkeden para kazanıyor ve kazandırıyorlar. yoksa bakınca Amerika sınırları içerisinde bu para çerez parası bile değil. ülkemize girerken zaten ucuza giriyor bu mal. ama yönetimimiz her defasında diyor ki vatandaşına: kardeşim sen ......... mı alacaksın? ilk önce bana bir tane al ondan sonra ülkeye biraz kazandır sonra elindeki cihaz hayırlı olsun. böylece yüzde ikiyüzelli fiyatına alıyoruz. bunlar gerçek dünyada kayda değer şeyler değil ama uğraşıyoruz işte ne yapalım. bende birkaç aya alacağım ama yurtdışında alıp getireceğim. mac üzerinde Türkçe karakterleri touchbar'a ekleyeceğim. oradan hepsini almaya 10000₺ vermek koymuyor ama ülkemde sadece MacBook Pro için 13.000 vermeyi kesinlikle istemiyorum.
samsung s8 plus ile bana bedavaya gelen orjinal kablosuz stand ve orjinal bluetooth kulaklığım ile bu iphoneculara çok gülüyorum açıkçası. iyi iteliyorlar size eski teknolojiyi...
iphone kullanıyorum fakat çüş demeden edemedim .
apple buldu enayiyi geçirmeye bahane arıyor.
dünyadaki tüketim çılgını topluma bunlar reva.
sonuçta ne üretilse büyük çoğunluk onu satın almak için kendini paralıyor.
Kale iyice açıldı, ne vursak gol durumu...
Gereksiz 30 liraya mobil powerbanklar var al istediğin yerde istediğin gibi şarj et. Hızlı da şarj olmayıversin.
Iphone 7 de airpods (kablosuz kulaklık) için 800 tl ödemek.
Yolunacak kaz olduktan sonra yolan çok olur nolacak.
iphone x'e 7000 tl veren bir godomana 430 tlnin koyacağını düşünmüyorum.

S3 mini kingdir
keriz eylemidir. zaten o telefona 2500 tl'den fazla vermek de kerizlik eylemidir.
Tamam adamlar satıyor da alanlar nasıl bir kafa yaşıyor anlayamıyorum.