bugün

doğrudur. iphone kullananlar teknolojiden anlamaz.

şimdi benim yıllarca 3310'um vardı hep onla konuşuyodum bana yetiyodu alo felan diyodum zaten hat yoktu içinde peder almıyodu al eylen mal diye veriyodu bana, geçenlerde dedem süpriz yaptı çok sevindim kutu verdi bana çiyköfte aldı sandıydım ama tel almış doğum günümdü, falla nası sevindim anlatamam bizim gibi fakir ailelerde olcak şey deyildir pek bu, hat bilem almıştı artık kızlarla mesajlasabilir memelerine felan bakabilirdim muhah, telefon sony eriksondu yani androyitli teldi ve çok manyak bişeydi uzay dayresi gibiydi anlamıyodum, sonra ayfone kullanan arkilere sordum okulda ama onlarda anlamadı, sonra aramızda şu diyalok geçti:

+ muhaha hani siz teknolojiyi çok biliyodunuz?
- biz iphone'cuyuz yani android'len ilgilenmiyoruz.
+ muhaha bence siz anlamıyonuz bundan
- hayır anlıyoruz ama yardımcı olamayacağız
+ muhaha bilmiyolar bilmiyolar

dedim ve dayak yedim, dövdüler beni ayfon çetesiymiş bunlar biri elma lakaplı başkanları, diyerleri armut. beni bi dövdüler her yerim kan oldu, her yerim acıyodu, sonra androyitçiler gördü beni ve sevdiler kucaklarına aldılar, -mrrr yapıyodum onlara kedi gibi, okşadılar beni hep, telimi ögretiler bana süper kullanıyom şimdi, bence androyitçiler mükemmel insanlar çok tenk yu size.
Yanlış bir kanı, android fanı bir gencin hayal dunyası diyede geÇebilir.
kesinlikle istisnalar çok fazladır. Bunlar göz önüne alınmalıdır.
(bkz: android vs iphone)
türkçe bilmeyiip türk dili ve edebiyatı okumakla eşdeğerdir.