bugün

Alanlara enayi demeleri.
Beğendim her sene aynı demeleri.
Çok pahalı demeleri (fakirlik koktu)

Ya zaten alan insan senden üst seviye bir maaş alıyor belli ki. Bari almıyosan yorum yapma susta fakirliğin belli olmasın.
abisinin eski Iphone nunu kullanmak.
ay phone.
görsel
alıp da görgüsüzlük yapmaktan iyi olan durum.
saçma sapan bir telefon muhabbeti üstünden trollük yapmaya gerek yok. fiyatı ne olursa olsun telefon alınır, ama karakter yani adamlık dediğimiz şey hiçbir yerde satılmaz. Maaşın sana karakter alamaz.
bir şey diyeceğim ama kimse alımasın. iphone 7s için dört bin beş yüz tl veren maldır. isterse aylık geliri yüz bin tl olsun. mallıktır sonuna kadar.
asgari ucret alip ayfon aliyorlar yaa.
bi telefona o kadar para verilir mi yaa.
cok para kazansam bile almam ben ayfon yaa.

ulan bi sus. seni mi gerdi milletin derdi dingil ? almayacaksan alma kardesim. nedir bu millete b.k atma cabasi. alinan ayfonlar sizin bir tarafiniza mi giriyor da bu kadar delleniyorsunuz ?
"baba parası yemiyorum" şeklinde gerçekleşmektedir. bir dakika lan bu avunma değil sanki *

kendi çalışıp çoluğunun çocuğunun rızkını takside gömmeyenleri tenzih ederim kendi alın teridir ister iphone alır ister o paranın yarısına normal güzel bir telefon alır kalanı ile hayır işler açların karnını doyurur veya sokak canlılarının kendi bileceği iş..