bugün

hala iphone 5 alır s4'ün saçma sapan esprilerle dolu tanıtımı dışında hiçbir işe yarar artısı yoktur s3'ten.
iphone 5'in işletim sistemiyle alacağı karşılaştırma.
sebebini de belirteyim tek başına ios alır s3'ün dandik androidini gömer.
iphone 5 vs galaxy note 2 karşılaştırması ile aynıdır. Samsung boyuna yazılımsal özellik tanıtmaktadır.
ikisi de steve jobs'un eseridir bi yerde... biri direk, diğeri dolaylı yoldan... yani o olmasaydı bu tartışmalar biraz zordu sanki.
(bkz: sony xperia z)
Samsung'un fiyaskosundan sonra l5'in her türlü alacağı, alması gereken karşılaştırma.
daha çokça duyacağımız ve artık sıkan karşılaştırmalardan biri. acaba birinin yapıp ötekinin yapamadığı ne var amk. whatsapp'dan mesajlaşıp, facebook'a giricen twitterde bişeyler karalıycan yada gps kullanıcan bunlar gibi şeyler. ayrıca amk 2 gb ram var telefonda, telefon la bu benim bilgisayarımda 4 gb var her boku hallediyor. o yüzden retinaymış ios'muş android'miş fazla siklemeye gerek yok hepsi kaliteli cihazlar zaten hepsi pahalı amk. hangisi kafanıza yatıyorsa alıp gönül rahatlığıyla kullanın.

not: iphone 5 kullanıyorum tek belirgin özelliği daha kullanışlı olması başka da bişey yok.
s3 neydi ki s4 ne olsun.
iphone 5'in alacağı versustur.

Bu sabah s4'ü inceleme fırsatım oldu. ilk olarak kameraya bastım ve sonuç hüsran.. 8 çekirdekli bir telefon kamerayı 3-5 saniye arası açıyor. isterse 16 çekirdek olsun, android başlı başına eksik olan bir işletim sistemi.

Oysa ki ios tamamen mobil için yazılmış kusursuz bir işletim sistemi. 800 mhz tek çekirdekli iphone4'ün kasmaması gibi.

Bir de pil ömrünü eleştirenler olmuş. Ulan 30 saat neyine yetmiyor? Telefondan ne bekliyorsunuz siz?
s4 ün havada karada alacağı teldir. zira ; uygulama yönünden , iphone 5 e 2500 basar .

iphone 5 paran yoksa bir hiçtir. varsada kendi çapında eğlenmek gibidir.
Şu an telefon alsam yine tercihim iphone 5 olurdu.Hiç pişman değilim aldığıma.
kiyas.la sitesinden rahatça sonuç elde edilebilecek karşılaştırma.
ios. *
Hotami'nin ortaya çıkmasıyla tamamen anlamsızlaşacak versus.
S4 ün fiyatındaki hızlı düşüşe bakarak ne denli saÇma bi karşılaştırma olduğunu anlayabiliriz . Hak edene hakkını verelim ı phone a sahip Çıkalım.
kesinlikle s4 fiker atar superb bir telefondur s4.
iphone 5 en iyisidir android işletim sisteminde donma gerçekleşiyor.
tabıkıde i5tir mukemmeldir koy yere öylece onu izle gectıgmız aylarda note 2 alıp kırılması ıle ios terfi ederek aslında akıllı telefonda bireysel kullanma ve azda plastik dışı malzemenin önemini anladım.
iphone her türlü alır.
lumia 920 yide kat içine.
teknik olarak değerlendiriyorsak s4 ün rahat alacağı karşılaştırma.
hatta s3 bile daha üstün iphone5 den.
Telefondan anlamayan fanboyun iphone dediği karşılaştırma. S4 değil rootlu s3 ne 5 bırakır ne iphone. Apple sadece stabil olmasıyla kendine hızlı süsü vermiştir, Aptallar da "benim telefonum , hızlı 3 milyar bayıldım nasıl yavaş olur" diye dolaşır ortalıkta.
bazı gerizekalılar hıza çok takılır, ondan iphone u beğenmezler. lan herşey de hız değildir ki, ne olacak inanılmaz hızlı olsa sanki nasa ya proje yapıcaklar amk!, girdiğiniz anca facebook,twitter.telefon dediğin biraz görsel açıdan da güzel olmalı.samsung galaxy s4 e sempati besleyemiyorum arkadaş,telefon mu tablet mi ne sikim olduğu belli değil bildiğin takoz. iphone da ki şıklık,duruş yok ne yazık ki ha işletim sistemine gelirsek ios her zaman android in eline verir merak etmeyin siz. o yüzden iphone 5 diyorum.
iphone 5im var herşeyi iyi güzel süper hızlı ama dosya paylaşma şarkı yükleme falan büyük sıkıntı.