bugün

play store dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir borsa uygulaması.

anlık olarak döviz ve hisse senetlerini takip edebilirsiniz. ve uzman kişiler tarafından yapılan yorumları ve öngörüleri bulabilirsiniz.

borsada işlem yapanlar için (ben de bu gruba dahilim) harika bir uygulamadır. gerçekten hayran kaldım. yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim:

'size nakit ve zaman kazandırır. '

aradan 6/7 ay geçtikten sonra tekrar borsa işlemlerine başlayacağım. şimdilik kısa bir süreliğine işlem yapmadan sadece kurları takip edip şuan nasıl bir yol izleyeceğimi düşüneceğim.

eğer borsada akılcı bir şekilde düşünürseniz ve uygun bir mevla ile işlem yaparsanız bir ufak bir ailenin mutfak masraflarını karşılayabilecek bir duruma gelirsiniz. tabi benim bahsettiğim olay küçük riskler alarak gerçekleştirilebilir.

riske fazla girmemenizi tavsiye ederim. ve kendinize güvenin diyorlar ya işte borsada kendinize güvenmeyin. eğer bir karar vermişseniz kendinizi bu karara sabit bir şekilde tutun. anlık kararlar almaktan kaçının.

hedefinize ulaştıktan sonra işlemi bitirin. her an bir şeyler karşınıza çıkabilir. asla hırs yapmayın. hırs size nakit kaybettirir.

benim söyleyeceklerim bu kadar. eğer soru ve önerileriniz olursa ister entry ister pm/dm yoluyla iletişime geçebilirsiniz. (forum tarzı bir şeyler eklemek istiyorum. konu her daim açıktır. yanlız entry girdikten sonra pm yoluyla haber verin)
uzun vadeli yatırımlara verilan borsa terimi. kısa vadeli olanları için (bkz: trading)
güncel Önemli Başlıklar