bugün

intikam soğuk yenen yemektir sözünün hakkını verendir. intikamını almadan geceleri uyuyamaz, hak yemez yedirmez.
yapılan yanlışları hafızasına kaydeden burçtur.

yükseleni de akrep olan ben gibi insanlarda x2 olan durum.

korkun bence. *
Tam olarak akrep burcu ozelligini tasiyan her insanda vardir bu intikamcilik. Ben de diyordum bir zamanlar “ay yok ya asla intikamci biri degilim” diye. Sonra fark ettim ki intikamci olmak yanimda bir hic!

Ama oyle aninda intikam almaz akrep burcu. Bekler, izler, olcup tartar ve boom!

Eger akrep burcu olup intikamci olmadiginizi iddia ediyorsaniz yukselen burcunuzun ozelliklerini tasiyor olabilirsiniz.
Hepsi aynı olmasa da, Bir balık, bir boğa, bir koç bir yengeç burcu. En az akrep kadar intikamcıdır. Tecrübe. Akrebin adı (adımız) çıkmış doksana, inmez seksene.
bir varsayım. yahu sene olmuş 2018 siz hala orada mısınız. hikaye onların hepsi. benim de bir arkadaşım var akrep burcu hatta bazen hava olsun diye scorpion micorpion tişörtler falan giyer. ama ben olmasam dayak yiyecek. intikamcıymış, korkuturmuş boş şeyler. geçin onları.
Yine bir gün bir akrep burcu bu kötülüğü hak etmiş birinin yaşantısını sarsmak üzereymiş.

Hep bilindik hikaye.
(bkz: Yılan)
Şeytanın aklına gelmeyecek intikam planları kurup soğukkanlılıkla uygular. Takdir edilesi burç.
Yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz yanlış yapmayın akrep burcuna.
intikam alayım derken intikamın dozunu kaçırıp kul hakkına girebilirliği olan burç.
Şimdi söz bizim evde..
Akrep tehlikelidir ve çok tutarsızdır.

Eğer akrep ile bir savaş halindeyseniz etrafına çıkamayacağı bir ateş yakın , elbet sokacak kimse bulamayınca kendini sokacaktır ...
güncel Önemli Başlıklar