bugün

entry girildikten bi kaç dakika sonra bakılan kötü oylanan entryi kimin eksilediğini bulmaya çalışan yazar işidir. önce bi edit girilir "neyini eksiledin" tarzında * sonra zıt düşünen yazarlar arasında dikkatlice karar verilir. içinizdeki kuyruk acısı almış başını gitmiştir. kendisinden sonra entry giren yazarlar daha muhtemel hedefler arasındadır. karar verilir ve hunharca üzgün surata basılır. :( al al al... acaba suçlu yazar o mudur? odur diye umulur.
edit: hakkaten eksilediler lan! hanginiz eksiledi söyleyin.
(bkz: rövanş)
(bkz: muhahaha)
oylamanız kaydedildi. ıyyy iğrenç '':(''.

neyini eksiledin nedir ya? 6 aydır buralarda bişeyler yazarım, çizerim, karalarız iyi kötü beğenmeyen beğenmez arkadaş ya da vardır bir kuyruk acısı,
eksiyle adam mı ölüyor noluyor?

öğütleyici edit: intikam soğuk yiyilen bir yemektir, abur cubur götüreyim deme bütün motor sistemini bozarsın. **
değişik zihniyetteki yazar aktivitesi. herkes aynı olmak zorunda değil ki.

neden farklılıklara saygı duymazsınız?
ayşegül / ahmet 5 yaşında arkadaşları ona embesil diyor..

sanırım böyle bir şey..
ne tipte insanlar ile bir arada yazdığımızın özeti gibi olan olaydır. şu anda 2 belki 3 adet takipçim var buraya her girdiğim entiriyi bir kaç dakika içerisinde mutlaka eksiliyorlar. amaçları muhtemelen bir kuyruk acısı. bir yerlerden dokundurttuğum herkeste oluyor mutlaka bu kuyruk acısından. kimisi üstü kapalı imalı entiri giriyor kimisi artık kaç entiri eksileme hakkı var ise o kadar eksiliyor. bu eksiciler amaçlarına ulaşıyorlar ama aynen devam etsinler misal dün akşam üzüntümden yatağa yüz üstü uzanıp hüngür hüngür ağladım sofraya oturmadım ergen tribi attım "bonono bon yömöyöcöm öntörölörömö öksölömöşlerrr" diye ağzımı doldura doldura ağladıjksajsas tövbe yaa *

takipçi takipçidir varsın eksi versin. en azından vermeden önce gözü falan kayar yazılanı okur mutlaka. buradaki amaç zaten yazdıklarını okutabilmek chat sitesi değil ki özel mesajdan dedikodu yapalım amaç bir şeyler yazmak ve onların okunması.
Onu eksiledim intikamımı aldım nihahaha. Ergenleri geçtim 0-10 yaş arasını bari almayın buraya. bir eksiyi bu kadar dert edenin ve intikam amaçlı eksiyi veren yumurcağın yaşını gösteren eylem.
Var öyle biri. Her günün sonunda iz bırakan kitap cümlelerini mutlaka eksiliyor. Trol için yapıyor da olabilir. Zaten sözlüğün cılkı çıktı resmen, 3-5 yararlı şey paylaşalım diyoruz bari ona dokunmayın.
beni gördüğü yerde eksilediğini itiraf eden 3 kişiye rasladım.
görsel
itiraf ediyorum. evet, bu benim.

bazen yazdığım entrynin birebir aynısını veya aynı içerikte olanını bir üstte görünce "nasıl benden daha önce yazarsın lan!" diyerekten basıyorum eksiyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar