bugün

+ gta iv çıkmış lan.
olm in lan eşkisözlük yazar alımını açtı.
gizlice duyulan bir cümledir belki..
- herşeye rağmen çocuğumuzun yanında olmalıyız.
eski sevgilinin, (ayrılmış olmanıza rağmen deli gibi seviyorsanız) seni hala çok seviyorum demesi. **
(bkz: tamam beraber atlayalım)
iki tek atalım mı? ıkna edıcılıgı kısıden kısıye degısır.
sahne türk filmine aittir. mekan uçurumun kenarı.

+lanet olsun yaşamaya lanet allah kahretsin allaha belasını versin böyle hayatın. ölüm! hey ölüm nerdesin?
-kaderrr!! sakın! sakın be parçalanıp öleceksin.
+ölüm mü ölüm, bırakın gelsin be!
-toparla kendini şu dünyanın düzenini düşün:
a) bir merminin bir litre süt fiyatına olduğu
b) bir atom denizaltısının koca bir ulusun bir senelik yediği paraya eşit olduğunu düşün.
böyle bir dünya ölmeye değer mi be?
caddeleri şehirleri düşün, çok güzel yapılar dikilmiş ama içine koymak için insan gibi insan yok.
+ haklısın fikret...
ateş seni çağarıyor!! *
bu videoyu izlerseniz, intihardan nasıl vazgeçirilir anlarsınız * http://alkislarlayasiyoru...evi-kardes-ne-diyosun-sen.
ergen kişisine:
oğlum napıyon lan? gel rus a götüreyim seni. bendensin lan hadi iyisin ibne. *
-yapma.
-emrah kooooşş!
bak bir ardına bugüne kadar ne çaresiz dediğin dertler oldu , ama bugün bunların hiçbirini hatırlamıyorsun bile . hatırlattıklarında da gülüp geçiyorsun .

Bugün yandığın şeye de yarın gülüp geçeceksin . Ama,bunu yaşayarak görmen lazım ..

Hadi tut elimi ...
pis acır olum bak yapma !
mükemmel bir örnek şu videoda mevcuttur. * *
http://www.facebook.com/video/video.php?v=206401649104
Atlayan yaşıtımsa,

'' Gün güneşli, insanlar neşeli. Sende gel oyna, Susam Sokağına '' der hüngür hüngür ağlaşırız. Yok inmiyormu? Dur ulan der yanına gider ''Dostluk ve sevgi sarıyor heryeri, bak katıldım sana, atlayalım kolkola!'' yerse.
bugün alışverişe çıkıyorum sende gelmek istermisin?
"henüz ölümü hakedecek kadar iyi değilsin" demişti ağabeyim.

hak edene kadar devam kirlenmeye, kirletmeye.
öleceksin.
-atlayan toptur mınskm.
(bkz: bazıları pırıltılı kelamlardır Geri döndürür)
(bkz: bazıları işe yaramaz öldürür)
seni seviyorum.
(bkz: kerem gibi) oyunundaki tüm sözler.
şu anda yaşamla ölüm arasındaki ince çizgidesin. o bıçağı birkaç santim daha kendine yaklaştırırsan o çizgiyi aşıp ölüme gideceksin. eğer yere atıp kurtulursan yaşayacaksın. ve sana bunu düşünerek şunları bir anlığına aklından geçirmeni istiyorum; en güzel, en gerçekçi şey yaşamak değil mi? ölüm, bir kurtuluş yolu olabilir mi?
- bırak beni!! atacam kendimi.
+ sik beni mahmut.
- dur lan. şimdi işler değişti.
güncel Önemli Başlıklar