bugün

Al şu 50 lirayı ay sonunu getir .
"Sen ölürsen ben de ölürüm." bunu söyleyebilecek tek kişi varsa intihar bir seçenek olamaz.
-mecnun, ordan atlama ihtimalin nedir sence? biliyorum, çok üzgünsün. ben de çok üzülüyorum, tabi sen benden daha çok üzülüyorsundur. ordan atlarsan ben de atlarım mecnun.
+ismail abi,
-abi, abim.. sen olmazsan ben n'aparım ki zaten? kalırsan ama birbirimize yardımcı oluruz mecnun. birimiz düşecek olduğunda öbürümüz koluna girer. beraber ağlar beraber güleriz. ha, yok ama eğer atlayacaksak da beraber atlarız.

(bkz: leyla ile mecnun)
(bkz: jamiryo)

gülmekten ölemez lan insan, hayata bağlanır valla.
tamam bıraktım atla amk.
'70lik aldim gel la' dır.
"Kahve suyunu koydum." gibi oldukça basit fakat içten bir cümle de olabilir.
morgdaki cesetlere sapığın biri dadanıyormuş.
'hamile değilim, şaka yaptım' olabilecek sözdür..
çay demledim. koyayım mı sana da?
atla ulan amınakoduğum, götün yiyorsa atla.
''Sen şimdi ölüyon, iyi hoş çok sansasyon yaratacan da 1 aya kadar herkes seni unutacak. Dünyadan tamamen silineceksin. Arkadaşların artık alaya almaya başlayacak, sevdiğin kız belkide sana deli gözüyle bakacak. Sonra yeni sevgilisine sarılıp uyuyacak falan.''
- bu güzel hava da ölünür mü?
çay olmuştur.
Ekonomik sıkıntıdan kaynaklanıyor ise "Maaşını 3 katına çıkaracağız" oldukça etkili olacaktır.
- lan olum ölme lan.
+ niye abi bu hayat hiç adil değil.
- yok olum ölünce götüne pamuk tıkıyorlar namus falan kalmıyor.
+ yeminle la iniyorum geliyorum hemen.
Beşiktaş ın maçı var.
intihar etde kurtulalim senden. Bu arada karininda masaallahi varmis. Bu sozler evli bir adami intaharda dondurebilir.
öyle bir söz yoktur. kişi intihar etmeyi kafasına koymuşsa yapmıştır, ya da yapacaktır. neyin uzatması, kurtulacağını düşünüyorsan yaparsın.
"a loaded gun won't set you free-dolu bir silah seni özgür yapmayacak." Joy Division'ın New Dawn Fades isimli şarkısında geçen bir cümle. bu söz beni pek çok kez kötü düşüncelerden kurtarmıştır.
atla lan atla mına koyayım atlamazsan ibnesin'' ters tepki yapar ve alkışlar eşliğinde aşağıya indirilen şahsiyete odunla girişilir.
Beni acil sik! -Adriana Lima
--spoiler--
Sen olmazsan, ben naparım ki zaten..
Kalırsan ama birbirimize yardımcı oluruz Mecnun..
Birimiz düşücek olduğun da, öbürümüz koluna girer..
Beraber ağlar, beraber güleriz..
Ama eğer atlıycaksak da, beraber atlarız...
--spoiler--

- ismail abi.
(bkz: sen başkasın) ama tarkan söyleyecek.
- atlayamaz ki.***