bugün

intihara eğilimli olan sözlük yazarlarıdır. girdikleri entrylerden bu durum anlaşılabilir.
hayata miligramlar eşliğinde bakıyorlardır.
feci bir halde sheshines
yuksek biyerden atlamak, ilac icmek bunlar basit intiharlar. En kral intihar, en cok kan olandir. Kendi kendini kesmektir. Kendilerine tavsiyemdir.
eğilmesinler bence direk atlasınlar. eğer içlerinden birini elime geçirirsem ben bile atarım yüksek bi yerden aşağı.

intihar eğilimini anlarım da bunu benimle neden paylaşıyorsun a davar arkadaşım? ne yapıcam ben senin o entryni okuduktan sonra? ulan inanmasam bi dert inansam elimden yardım etmek gelmez ayrı bir dert. incecik kablodan girip fiber optik ağa karışasım geliyor okur okumaz, çok etkisinde kalıyorum yazdıklarınızın bak allah belamı hayır içinizden hiçbiriniz de ölmüyosunuz bu benim boş yere ızdırap çektiğim anlamına geliyor bari biriniz becerin şu intihar işini.
Engel olunması gereken yazarlardır.

Çok net söylüyorum, intihar korkusu taşıyan veya bunun psikolojisine sahip olan insanları tanıyıp da onlara el uzatmayarak bizler de bunda pay sahibi oluyoruz. Canımı en çok yakan olaylardan birisi olan intihar için ''yazık kimbilir ne derdi vardı, allah affetsin'' diyenlerin ağzına çarpasım geliyor. Onu bu durumdan kurtaracak, derdine deva olacak ne yaptınız demek lazım bu sahte timsahlara ve göz yaşlarına. intihar eden her insandan mesulüz hepimiz.

Yetkililiğimden bu yana, entry kontrol ederken 2 yazarın entryleri dikkatimi çekti de konuşmaya çalıştım. ilki tersledi, 2.siyle uzun uzun konuştuk normalleşti.

Bu dünyada aşk acısı/para sancısı vs vs çözülemeyecek dert yok. Bu korkuyu içinde hisseden, bu psikolojiye sahip olduğunu düşünen her kim varsa lütfen gelsin bi konuşalım, tüm samimiyetimle söylüyorum bi konuşalım.
Koy gitsin kardeş ölüm deb güzel mi herşey.
Biri adımı yazacak diye korktugun yazar listesi.
benim amk. tam da onu düşünüyordum nasıl da karşıma çıktı. meyilli olmasına meyilim o göt o taşak fazlasıyla var çokta sikimde değil bu dünya hayatı. ama hayatta tek değer verdiğim annem var o kahrolur tansiyon hastası kaldıramaz böyle bir şeyi. zaten anneme bir şey olursa yapacağım tek bir şey var tek kurşun kafama...

intihar bazen kaçış değil, çözümdür.
Benimdir. Hatta günde en az 25 defa hayat bu deyil diyorum.
varsa izlemek isterim. zira çok merak ederim o intihar anındaki insanın mimiklerini.
Lys den sonra artandir.
kesinlikle uzun yasamak gibi bir plan, amacim yok. 25 te bitmeli. ilerisi tarafimca kabul edilemez bir seydir.

oyle bir sey yapmaliyim ki dirimden hayir goremeyen dunya olumu bulamasin bilemesin. muhtemelen potasyum siyanür ictikten hemen sonra dinamitin fitilini ateslerim ve ayni anda kafama kursun sikarim. tabi bunu bi dagin basinda agaclarin icinde yaparim. lakin daha yaratici seyler dusunmeliyim. yeterli bir eziiyet degil bu. ben daha fazlasini hak ediyorum.
şu sıralar benim ölsem de kurtulsam diye bakıyorum olaya zira bunaldım artık.
Kaliteli bir ölüm seçin. O ne öyle hap iciyim bilek keseyim kendimi asayim damdan atliyayim... Klişe klişe şeyler. Mesela bi gecelik ücretini sittin sene calisip odeyemeyeceğiniz lüks bir otelin en lüks dairesine bir şekilde sızıp jakuzide kenardan bir mozart eşliğinde elinizden düşmüş bir viski veya şarap kadehi beraberinde kendinize elektrik vererek intihar etmis sekilde bulunabilirsiniz.
uzun uzun yazabilirim ama hiç halim yok.

ötanazi yasal olmalı diyeyim. bu kadarı yeterli.
Yaz beni.
Ama kıyamam kendime hatta onu da geçtim bi gün kıyarım da arkada kalanların vebalini ödeyemem. Her şeyi geçtim ergen miyim lan ne intiharı? Mecbur yaşayıp yüzleşeceğiz.
Ama azrail gelirse Hayır demem yani.
Ama bi gün buna kesin karar verirsem asla yalnız gitmem öldüreceğim biri var önce onu öldürür sonra da kendimi vururum, dünya bir pislikten kurtulsun ben de feda olmuş olurum hem, kutlu bi ölüm olur. Yaparım da psikopatım, arkadaşlar aranızda silah kullanmayı bilen var mı?

Ayrıca entry buram buram ikizler burcu kokuyor.
Merak etmeyin siz ölünce kimse ortada kalmıyor.
Onlar başının çaresine bakar da bunu kabullenmek zor işte.
Herkesin ölmemek için bir bahanesi var işte, yoksa ölecek!?

Ben sakat kalmaktan korkuyorum misal.
Tabanca bulup kafaya sıkınca bile kurtulma şansın var ağza sokup patlatman gerekiyormuş ama burda buna maçası yiyecek ardakaş yok.