bugün

1998'de bir fransız oldukca karmaşık bi intihar girişiminde bulundu. bir deniz kıyısında yüksek bir yamacın tepesine çıkıp boynuna bi ip bağladı, ipi de büyük bi kayaya bagladi. sonra zehir içti ve kendini ateşe verdi. uçurumdan atlarken de tabancayla kafasına ates etti! ama devamı daha ilginç. çünkü kurşun onu ıskalayıp ipi kesti, böylece adam suya düştugünde asılı kalmadı.soğuk su yanan elbiselerini söndürmekle kalmadı aynı zamanda onu şoka sokarak yuttuğu zehri kusmasını sağladı. sudan bir balikçı tarafından çıkarılıp hastahaneye götürülen adam orada hipotermi (vücut ısısının aşırı düşmesi)den dolayı öldü.

var mı ötesi arkadaş?
görsel
Belki işe yarar he.*
bileklere dikey kesikler atmak
apranax ford ilacından 2 tane alıp çiğnemek
gözleri kapatıp otoyola dogru koşmak
evlenmek (uzun vadede) *
200 mtlik uçurum kenarında kolbastı yapmak.
mhp kongresinde ermeni bayrağı açmak.
intihar etmemek yöntemi... yaşayıp direnme yöntemi, kolaya kaçmama yöntemi...
burnun her iki deliğine yeni açılmış kalem sokup masaya kafa atmak.
bi ttnet alırsın, arkana yaslanır işkencenin keyfini çıkarırsın..
benim bu aralar intihar etmememin tek sebebi müge anlı'ya malzeme olmamak.
elleri ve ayakları sandalyeye bağlayıp, sabaha kadar nihat doğan'ın albümünü dinlemektir.
ruhunda birşeyler ölmüşken yaşamaya devam etmektir.
Şüphesiz ki en etkilisi yaşamaktır. Ama bu çok zaman alıyor ve meşakkatli bir iş arkadaşlar. Daha kolay ve acısız yollar lazım. Ayrıca tek parça olmak tercih edilir.

Yüzme bilmeden denize girmek olabilir belki ama burada su o kadar tuzlu ki batmadan su üstünde kalınıyor.

Araba kazası da hoşuma gitmedi zaten arabam yok kaza yapsam yakınlarıma kiralık arabamın borcu kitlenecek.

Yine bazen ölmeyi düşündüğümde kyk borcum aklıma geliyor. Onun da yakınlarıma kalacağını düşünüp vazgeçiyorum. Vizyonsuzluğa bak ulan ağız tadıyla intihar bile edemiyoruz.
Kaçak prestij sigarası içmek.
maden suyu şişesine oturmak.
denenmiş bişey işe yaradımı bilmiyorum.
suudi arabistan'ın kalabalık bir bölgesinde bağıra bağıra allah'a küfür etmek. muhtemelen 1 gün sürmez, kafanız kesilerek idam edilirsiniz.