bugün

intihar etmeye korkan depresif mallar. Bari diğer insanlara intiharı özendirmeyin yok şu yöntem acısız yok bu yöntem şöyle sen yap o zaman güzel kardeşim neden burada yazasın.
Cool görünmek veya dikkat çekmek amaçlı boktan yere kendi hayatınızı riske atmayın hele intihar özendiricisi korkakların gazına hiç gelmeyin.
(bkz: yaşamak hızlı bir ölme biçimidir)
20x102mm hassas tapalı topa kovan tarafından bi delik açarım. oraya 12v bi fünye koyarım. basınç kaybi yaşamamak icin deligin kenarlarını silikon ile kapatırım. topun hassas tapalı kısmını ağzıma sokarım. 20cm sokamayacagima göre girdiği kadar artık. fünyeyi ateşlerim, sonrasını hatırlamıyorum sözlük.
kendini asmak. kendimi öldürmek için çok araştırma yaptım. yapma imkanı en kolay, ucuz ve acı oranı düşük. henüz götüm yemese de hala aklımın bir köşesinde var. yeterince gaza geldiğim an yapacağım.
Karın olduğunu bilmiyordum vur beni demek.
Essy entrysi okumak.
Banka soymaya çalışmak. Rehineler falan derken sniper ile vururlar beni. Ölmessem de en azından eğlenmiş olurum.
bende şans yok aga. sabah intihar etsem akşama kıyamet kopar ben de yandığımla kalırım.
ötanazi. acısız ve temiz bir ölüm.
türkiye'de yapılmıyor gerçi ama...
mario puzzo'nun the last don isimli kitabında bahsedilen bir intihar şekli vardır. diş hekiminin kullandığı anestesi gazı. uzun süre alındığında hiç bir şey hissetmeden, kafan güzel bir şekilde, güleç bir surat ile ölüme yürürsün diye anlatılıyor. edeceksem böyle intihar etmek isterdim.
Aşık olmaktır veya evlenmektir.
çatıdan atlarken kalbime ateş edip ağzımdaki dinamitin fitilini ateşlemek sureti ile olacaktır. garanticiyim biraz evet.

görsel
içki antibiyotik uyarısı için teşekkürler arkadaşlar birçok kişiyi acı çekerek yaşamaktan kurtardınız swh.

Ben şahsen moleküler biyolog olduğum için kendi ölümümü insanlığa faydalı bir ilaç, aşı vs geliştirirken gerçekleştirmek istiyorum. Öleceksem uğruna değecek bir şey için ve aniden ölmeliyim. Geride insanlık için güzel bir şeyler de bulmalıyım. Fazla canice belki ama ölüme değecek tek şey bu benim gözümde. Diğer birçok ölüm fazla ucuz değil mi?

Biyoloji kalp ben.

Çok severim paracelsus un şöyle bir sözü var : "bütün maddeler zehirdir, zehirle ilacın tek farkı dozdur. ''

Yine de bu hayatı sevdiğimi söylemeden edemeyeceğim. Gerçekten intihara karar verseydim sanırım böyle bir şey olurdu.
kilometrelerce açılmak ve kendini maviliklere bırakmak.
içki pahalı benzin pahalı tüp pahalı silah yok masrafsız olan birşey seçerdim binadan atlamak gibi gider ayak masraf yapmayalım.
O noktaya geldiysem yöntemin ne önemi var ki? Garanti olsun yeter...
yüksek dozda eroin. altın vuruş yaparak.
sıfır acı, gülerek dünyaya veda edersiniz. diğer yöntemlerin hepsinde köpek gibi sürünürsünüz.

ama tabi eroine vereceğiniz paraya gidip sigara, alkol,cips alın manitayla yiyin sizi intihardar vazgeçirtir. mal mısınız amk. hayat bokluklarına rağmen güzel.
intahar etmek için yaşamayı seçtim diyerek bi boklu edebiyatı yapayım.
intihar mı etmek istiyorum, psikolojim o duruma mı geldi, hayattan mı sıkıldım? neden intihar edeyim, gider deniz kenarı bir ormanda yaşarım. En azından hem kendimi hayattan soyutlamış olurum hem de aileme bu acıyı çektirmem. Benim şahsen yöntemim bu olurdu herhalde.
Çifteli av tüfeği. Hiçbir şey hissedemezsin sadece salisenin onda birini hissedersin. Sonrası? Sonrası malum.
gazı sonuna kadar açıp beklemek. bence en ağrısız, sızısız yöntem. ha o durumlara düşmesin kimseler. yazık lan.
Kafaya sıkmak.
1lt viski+ bir kutu antibiyotik. imkânsız o kadar param yok.