bugün

Türkiye'de yaşanan olaydır.

http://www.haberokur.com....salatalik-geldi/1593.html
Bu kafadakiler hak ediyor böyle şeyleri. Lan piyasa fiyatı 2000 lira olan telefonu kim 250 liraya verir? Aptal mısınız! Oh olsun amk böylelerini yolsunlar pavyonda rusa para yedirenlerde bunlar.
hangi site olduğu kamuoyuna açıklanmalıdır. başka insanlar da aynı duruma düşmesin.
1500 liralık telefonu 150 liraya alabileceğini sanan armutların başına gelebilecek durum. bu saflık değildir, bu kelimenin tam manasıyla armutluktur.
yazık la, oysaki domates göndermişler.
adamlar iyi taşak geçmiş. halbuki domates yolladık demesiyle taşşak geçmede tavan yapmışlardır.
şuan biz satıyoruz bu ürünleri ben satıyorum ve çok acı gerçekler.
günümüz anadolusunun geldiği haldir.
polis devletinde aslında çok büyük yasal boşluklar olduğunu gösterir. gidip bir yere tükürseniz siz farkında olmadan hakkınızda onlarca kamu davası açılabilir. ama bu tip şikayetlerin işleme konulması için illa ki polise gidip bilhassa şikayetçi olmak gerekir. bu 900 tlllik fazlaca bir miktardı tabi haber doğruysa. ama bunun gibi binlerce dolandırılma oluyor ufak ufak olacak şekilde. işin bir diğer boyutu da telefondan gelen dolandırıcılık mesajları. arıyorsun emniyete bildiriyorsun numara belli, yeri belli ama ne hikmetse bu işin ardı arkası hiç bitmiyor.
bilinen siteler dışında alışveriş yapılmaması gerektiğini göstermiştir.
ülkemizde gerçekleşmiş ender enstantanelerden biridir. maliye vergi dairesi vs internet üzerinden satış yapan bir şirket kurmak ve iş yeri açabilmek için onlarca prosedürle uğraşan insanlar var. bu insanları bulup cezalandırmamak
neyse boş verin benim yalnız ve güzel ülkem.

http://www.ensonhaber.com...lik-cikti-2014-01-25.html
gidip yarak kürek yerden alırlar, sonra da "mağdurum."

buna bakıp, ay internet güvenli değil yeaaa, diyenlere de selam.
Suç onu gönderende değil alanda. Bilmediğin yerden alışveriş yapmanın mantığı yok.
internetten hıyar sipariş ederek telefonuna kavuşabilir. **
devlet denilen şeyin ülkede tamamen bittiğinin resmidir.. adam kazıklıyor üstüne de taşşak geçiyor vay anam vay... bu ülke bitmiş amınakoyim.
ağlanacak halimize güldüren durumdur.
--spoiler--
Başkalarının da dolandırılmaması için davacı olduğunu belirten Kurnaz, kutudan çıkan salatalığı yedi.
--spoiler--
salatalığı yemesi bir nevi ürünü sonradan kabul edip eline geçene rıza olduğunu gösterebilir. üçkağıtçının avukatı olsam bu yoldan giderdim.
sikmediklerine dua edilmesi gereken olaydır.

hem aklınca uyanıklık yapıp piyasada 1500 tl olan telefonu a 250 tl ye alacağını sanacaksın hem de bu sazanlıkla sana hıyar yolladıklarına şaşacaksın d

dedim ya sikseler anlamazdın ucuz kurtulmuşsun.
sadece hıyar değil, oyuncak telefonda yanında gelmiştir.
google'a telefonun modelini yazıp çıkan sitelerden yapılan alışveriş olabilir.
Hıyar gelmesi manidardır.
adamın hıyarı yemesiyle sonuçlanmıştır.
hala internete guvenebilenlerin durumu. internetten satis yapan sahtekarlari pimaş boruyla dovesim var.
o hıyarı gönderen firmaya büyük bişey girmesiyle sonuçlanacak eylemdir.