bugün

internette çoğu para kazanma yolları vardır. Bunlardan en çok kullanılan satış ortaklığı ve reklamcılıktır. Hangi iş daha karlı sorusana gelince ise bu sizin çalışmanıza ve ne kadar iyi reklam yaptığınıza bağlı.
sonra böyle bi' beyaz ışık geeel geeeel evrenin tek akıllısı sensin geeel geeel diyordu!

internetin sadece araç olduğu, gerisinin kişinin yeteneklerinde bittiği para kazanma yöntemi.
(bkz: youtube)
(bkz: payball)
(bkz: visa)
(bkz: vine)
youtubea video yükleyerek bazı günler 300 tl kazanan adam tanıyorum. youtube a kanal açıp dizi falan yüklüyor, izlenip reklama tıklandıkça para kazanıyor. sanırım aylık 3000 tl kazanıyordur. ama yoğun emek veriyor. günlük 8 saat belki uğraşıyor.
Masrafi diger alanlara gore daha az oldugu icin rakip cok fazladir ve gercekten iyiysen ve ciddi bir sabrin varsa gerceklesen durumlardir. ha yok ben yasadisi islere karisirim diyosan da cok daha rahat bulursun parayi. Ek olarak kimse dememis ama twitch.tv denen yerde bir yayinda yuzlerce dolar kazananlar var. ve bunlar bagis. bir de reklam sponsor gelirleri var bunlarin. calisana ekmek var.
minik bir steam hesabına bakar. ehehehe.
Makale yazarak olabiliyor. Ama zor iş. Evet.
kazancimin tamamini olusturan sey.
Yalan mı dedi birisi ?

görsel

Yukarıda görünen türkçe içerikli bir site.

Bir de bunun ingilizcesi var nazar şoolmasın diye şaapmıyorum.
yav he he amk. az öte de para kazan bari gölge etme.
Makale yazarlığı ile mümkündür.
mümkündür istedikten sonra her türlü kazanirsniz.
site açıp sözlüklerde, forumlarda reklam yaparak hit kasarak mümkündür.

(bkz: sözlüğü reklam panosu olarak kullanan yazarlar)
(bkz: aktrollük)

iş tanımı : belirli bir kalıbı ezberleyip, random şekilde cümle sıralaması yaparak sosyal mecralarda yazma..

motivasyon : 1000 tl para verip geleceğinizi çalışıyoruz.

iş arayan : olley iş!
Zor olan durumdur. Her babayiğit insanın yapamayacağı su götürmez gerçektir.
Mümkündür.

Uzun uzun programlar, oyunlar, makaleler satmak şöyle dursun; Sadece ıslak külodunuza talip olup, milyarlar dökecek abazanların olduğu, sınirsız manyaklığın var olduğu bir yer internet.

Kitleyi oluşturunca hicbir şey imkansız değil.
Ülkemizde affiliate sisteminin gelişmesi ile mümkün olacak şey.
internet geniş bir dijital arazi ve bu arazinin verdiği meyvelerin dünya pazarının büyük bir yüzdesini oluşturuyor.
Yatırımsız,ücretsiz telefon yada bilgisayardan kripto para kazanmaktır. Facebook, instagram gibi mecralarda tıklama yapana kadar, bu alanda biraz çaba harcayım yaklaşık 20 ay içerisinde şu an ki kurlar ( çok fazla değişken kurlar ) ile 6000 TL civarında bir gelirim oldu. Kripto paralara ilgi duyan, ya da ileride çok daha değerleneceği görüşüne katılıp, damlaya damlaya inancındaki arkadaşlara, yöntemlere göz atması için öneririm.

https://www.youtube.com/c...XXtR0w?view_as=subscriber
şuan sayesinde 8 tl kazandığım websitesi 10dk once uye oldum bazı gorevler veriyorlar ne bilim bunlar harita yorumu oluyor mail açma instagrama uye olma youtube uye olma gibi uye olup gerekli kanıtı ilettiğinde sana gorev bedeli veriliyor , 5 liraya gelince cekebiliyorsun , henuz talep etmedim ama hediyelerde alabiliyorsun netfix uyeliği pubg uc gibi

referans linkimden girerseniz bende sizde kazanıyorsunuz :

https://bigorevyap.com/panel/register?ref=44
internetten para kazanma yollarının en başında gelen fasarya olmayan 5 seçenek (bkz: )https://www.kioskla.co/on...zanma-yollari-5979-haberi
Sadece sesimle para kazandığım bir platform var. Talebi karşılayacak zamanı ve talep doğrultusunda motive olacak şeyleri pek fazla bulamadığım olsa da güzel paralar içledim.

Sesinizin tınısı onlara hitap ediyorsa neden olmasın.