bugün

amacı sevişmek değilse şayet neyine güvendiğini anlayamadığım kızdır. bir arkadaşımın yaşadı bu durumu. bak dedim gökhan, sikmeden göndermiyorsun kızı.
arkadaş ya kız büyük bir beladır yada karşıdaki behlüldür.
arkadaş gurubu ile birlikte bir özel gün kutlaması yapacak olabilir. yılbaşı gibi.
evine gitmek zorunda değil ya. sözlük zirveleri gibi.
bi de bunların mini etek ve altına seksi iç çamaşırı giyen modelleri mevcuttur.
sözlükteki erkeklerin, aklının, uçkurunda olduğunu gösteren başlık. buluşabilirler, arkadaş olabilirler, ama illa gitti diye, yarrağı yiyecek değil ya. gayet mütevazı insanlarda vardır, normal bir gün geçirebilecek. * *
(bkz: organ mafyası)
(bkz: ben sokak kızıyım)
iyi etmiş kızdır.
insanların çevresinde her zaman kendi kafa dengi birileri olacak diye bir şey yoktur. şayet öyle bir şey olsaydı zaten internetten birileriyle geyik yapma veya geyik yaptığı biriyle görüşme eylemi içine girmezdi.

dipnot: iq'nuz kaç amk sizi mağarada mı yetiştiriyorlar bu ne lan.
insanlar cafede,kuyrukta,otobüste vs bakışıp,tanışıp,akşamı buluşuyorlar.

internette tanıştığın biriyle görüşünce neden ayıp,bu kız neden salak? Mesele tanımamaksa doğal yollarla tanıştığın adamı da tanımıyorsun,neyine güvenip buluşuyorsun?

internette normal,sağlklı düşünen insan yok mu? Herkes pislik,serseri,abaza,orospu mu? Eeeee hepiimiz sanal alemdeyiz?

Hep standart bir algı var,insanların ahlak kurallarını belirlemek ve kategorize etmek için. Sakın bu yoldan şaşmayın beyler, tipik bir türk kızı yaratmada emin adımlarla yürüyorsunuz.
çok zorda kalmış bir bayan olarak tanımlanabilir.... Acınasıdır....
bi arkadaşımın başına gelen olaydır. ankara'da kızılay'da buluşmaya randevu vermişler, ilerden gelirken görmüş bu kızı ama kızda bi gariplik farketmiş, topal çıkmış ya lan kız. yaratıcı arkadaşım almış cep telefonunu hangi hastane rıfat hemen geliyorum deyip tüymüş.

arkadaşımın maceralarını anlatmaya devam edicem.
... ve gökhan sikilip geri döner.
(bkz: özgür kız)
adam ol!