bugün

Kaybedilen zaman miktarı minimuma indirilebilirdi.
Daha hızlı film indirilebilirdi.
su anda yaptigimizidan daha gereksiz islerler vakit harcayip aslinda internetin hizindan dolayi zaman kazandigimizi dusunurduk.
ayrica internet hizlanacakta filmlerin, videolari kalitesi/boyutu, webden aktarilan veri miktari ayni mi kalacak?
(bkz: uyumak)
maliyet hesabı yapmadan aşırı seviyesiz kalitesiz başa bela olacak isteklerde bulunmaktır.
Steam alt yapısını Türkler çökertirdi.
internete 1 tl verip yarısını beklemekle geçirmektense 1 saat'lik iş yapmak makuldur.
o hızla gelen veriyi kaydededecek harddisk olmadığı için tam kapasite download yapılmayacaktı. Şu anki hız 1 mb/s iken, 1 gb/s hızına ulaşan harddisk lazım ki şu an maksimum 150 mb/s harddisk mevcuttur. (verilen değerler ortalama bir değerdir, değişiklik gösterebilir)
online oyunda kill sayısı artardı.
insanların ulaşabileceği veri sayısı artacağından, insanlar daha dazla veriye daha hızlı ulasacagından, internette ki materyaller yetersiz kalırdı.hal boyle olunca millet deepweb' e akmaya başlardı.

(bkz: allah korusun)
adil kullanim kotasi olunca hiz 458 kbps'ye duserdi. hem adil kullanima daha cabuk erisilirdi.
torrent linkleri kilitlenirdi.
avrupa'da internet bizden 10 kat daha hızlı ve ucuz diye mızmızlanıp, ttnet'e sövmeye devam edilirdi.
Bin gün de indireceklerimi 1 gün de indirir dim. Bundan başka ne istenir ki?

4k videoyu takılmadan izlerdim.

Vay canına Yavaş internette ki zaman kaybına bakın.
Ben 96 kbps lik cepten interneti pc ye bağlayan biriyim. Böyle bir hızla cennetlik olmuş gibi sevinirim galiba.
torrentin ucunu bulamazdim iyi ki yok bak simdi sessiz sakin takiliyoruz. (bkz: interneti sömürdün amk)
adam gibi radyo dinlerdik amk takılıp duruyo.
xhamster'a yine giremeyeğiz.şifre verin ibneler. evet.
xhamster'a yine giremeyeğiz.şifre verin ibneler. evet.
Youtube da video takılınca dağlara taşlara diss atma hissi ortadan kalkardı. Ancak belki de, beynimiz bu hız karşısında error verip kendi kendini yavaşlatabilirdi.
Akk 500 gb olur, o hız ile 1 haftada patlar hız yine 3 mbps olurdu.
daha çok film izler,Daha çok kitap okurdum galiba.
benim için değişen bir şey olmazdı. Film izlemiyorum nasılsa. Ama olması olmamasından her zaman iyidir. Ttneti bu konuda duyarlılığa davet ediyorum.
Erken boşalma sorunu pandemik olur.
Uzaya çıkardık heralde.