bugün

insanın onu yazan benim diye bağırası gelir ama okuyan kişinin entry hakkında ne düşündüğünü bilemezsiniz ve susarsınız.*
gözü açık gitmeyecek yazardır.
okunduğunu ve ardından küfür edildiğini duyan yazarın sakin olması ve yavaşça uzaklaşması gerekmektedir.
(bkz: eleman da ne yazmi$ dimi hacim)
- ehehe o yazıyı ben yazdım biliyor musun, nasıl güzel di mi ?
+ vay ipnee, benim başlığıma küfreden sensin demek, kaçma zira akıtıcam pekmezini!
(bkz: ütopya)
bir anda okuyan adamın alnından öpme eylemini gerçekleştirebilecek olan yazardır.
benimde yaşamam gerektiğinin düşündüğüm tapılası olay.

okunmak güzel şey.
500 bin daha uzattırır ki tadından yenmez.
sevinçten altıma sıçarım şerefsizim. o derece.
-aa abi o entry varya!
+sana girsin eheheh!
-mına koyim ben yazdım diycektim ya!
+pardon o zaman genç adam!
(#8650359)
gözleri çok iyi gören yazardır. ben daha önümü zor görürken. bravo valla.
(bkz: canlı yayında entrysi okunan yazar) * *
bu daha iyi;

törende entrysinin yüksek sesle okunduğunu gören yazar
-aaa! o entryi ben girdim.
-ama tam eksiyi basacakken?!
-olm etme eyleme lan..
internet kafede entry giren yazarlar çok ilgi çekerler.hele orada bulunanların sözlüklerden haberi yoksa değmeyin keyfinize.

-vaay sözlük ha?
+evet,sözlük.
-şimdi sen yazıyon 70 milyon görüyo öyle mi?
+abartmayalım.
-yazarsın demek valla tebrik ederim.ama ablacım be o entry olmamış gibi,başka şekilde yazsan olmaz mı eksilerler valla.
+hönkk!
eğer okuyan kişi sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım diye mırıldanıyorsa bu yazar kardeşimizin ayakları yerden kesilir.
bir kez şahit olduğum enteresan durum, kısa bir göt kalkması olsa da, bir şey demeden geçtim, okuyan kızdı, birazda onun etkisiyle, normalde, kadınlara karşı ilk konuşmalarda, epey zorlanan birisi olarak, yanına geçip, aa bu entryi yazan aslında bendim demek, zor oluyordu.
yan masayı dikizleyen yazardır. *