bugün

Birisi benim hakkımda başlık açmış.
(bkz: ha canım) ?
Sıkıcı kızdır. Hayır stalklayacak birşey kalmıyor.
Gizli gizli snapchat kullanan kizdir. Ayrica sagi solu stalklamak icin fake hesaplari vardir kimse kimseyi yemesin.
net şekilde çirkindir. başka tek bir açıklaması bile yok. adı anılan sosyal paylaşım mecralarını kullanmamaya derin uhrevi anlamlar katmaya çalışmanız gerçekten çok komik gözüküyor buradan. bakın yargılamıyoruz siz de insansınız sizleri de kabul ediyoruz ama en azından çirkiniz, tipsiziz ve hiçbir vasfımız yok deyin de bu kargaşa son bulsun.
benim gibi bunları vakit kaybı olarak gören kızdır. ama her nasıl oluyorsa başka şeylerle o vakit yine harcanıyor ya ona yanıyorum ...
Var ise ne mutlu ona ki kendini beğendirmek için çabalamıyordur ve sosyal medyaya ayıracağı zamanı kendini geliştirmek için kullanıyordur.
gelsin evlenelim kızıdır.*
Here i am.

edit: asosyal değilim sadece yaptıklarımı o an yanımda olmayanlara gösterme ihtiyacı duymuyorum çok gerekirse görmesini sağlarım.
çok net kaşardır. evet.
Sadece instagram var yetiyor artıyor bile zaten neredeyse hepsi aynı işlevi görüyor.
Nesli tukenmiş varlıklardır. 2010 yılı sonlarına doğru sayıları gittikçe azalan bu tür 2015 yılında sona ermiştir. Adanalı bilim adamları bu türün genetiğini hala keşfedememiştirler.
karşıma henüz çıkmamış kızdır. efsanelere göre varmış.
Alayini kullaniyorum. Ve Normal bir bireyim. Bizi kategorize etmeyin gencler.
bu sitelerde ne bok yiyorsunuz da bu kadar korkuyorsunuz dedirtir.
Instagramla twitter kullanmiyorum.

Feysbukum var cunku askim sevgilimle ordan konusuyoruz bi tek yalnizca onun sevgilim oldugundan haberi yok o kadar.
Takma isimle esap açıp insanlar ne yapıyor diye bakan kızdır.
birden fazla sevgilisi vardır, niye bizim fotoğrafımızı paylaşmıyorsun sorularına maruz kalmamak için bu yola başvurur.
Sadece uluda yazan kizdir.eksi hesabi da vardir.
Gerçeklerde yaşayan kızdır. En iyisidir. Ayrıca sevgilisi istemiyor diye sosyal medya kullanmayan kızlara anlam veremem. Bence sözlük daha tehlikeli..
Yaşamıyordur. Twitter facebook u geçte instagram kullanmayan foto atmayan kız görmedim cirkinde olsa güzelde olsa.
Rahibedir, medrese kızıdır, şişkodur, yüzüne bakılmıyordur, sevgilisi izin vermiyordur...

Yahu nedir sizin bu kızlarla alıp veremediğiniz? Neden herkesi kategorilendirmeye çalışıyorsunuz siz? Neden yaftalamaya çalışıyorsunuz? insanların basit tercihleri üzerinden böyle çıkarımlar yapmak gereksiz insan işidir, önce bunun bir farkına varın.

Bir de nikahı basan tayfa var onları unutmayalım. Herkes peşinizden koşuyormuş, bu kız da sizi bekliyormuş gibi.

Olan kızdır ama sizin tanımamanız normal. Herkes kendine göre insanlarla tanışır kaynaşır çünkü.
birkaç gün önce yeni tanıştığım kişide olan durumdur.
Büyük ihtimal cirkin olan kızdır fakat güzelse tadından yenmez. Bu bitirim üçlüyü kullananlar kendilerini bir şekilde pazarlamaya çalışan ucuz insanlardır bana kalırsa.
Kesinlikle o ben değilim.