bugün

hüngür hüngür ağlatır insanı. iyi yanı; kimin ne mal olduğu anlaşılır bu işlem sırasında. sık yapılmazsa iyi de gelir bünyeye.
insanı insanlıktan cıkarır, camiden cıkarmaz, melek eder melek!
- merhumu nasıl bilirdiniz?
- sözlüğün en iyi yazarıydı, değerini bilemedik!
- vaudeville for vendetta'dan iyi miydi?
- evet hocam evet, benden de iyiydi...
her insan tarafından en az bir defa yapılan eylemdir. o değil de öldükten sona cenazemi uzaktan izlemek isterdim cidden, bir de insanların o an ki duygularını, düşüncelerini görmeyi isterdim. valla ha, şimdi düşündüm de iyi olurdu esasen.
depresyon belirtisidir. acilen psikoloğa başvurulmalıdır.
halk kahramanımız kusursuz yaratık namıdeğer canpolat (bkz: polat alemdar)ın gerçekleştirdiği hayal.
bir nevi terapidir.
''bildiklerimi bilseydiniz çok ağlar az gülerdiniz'' e götüren yolda bir duraktır vesselam.
nefes filmini izledikten sonra akla gelen eylem.
kendi içinde duygu sömürüsü yapmaktır. bir kaç saat öncesine dönerseniz mutlaka yanlış anlaşılmıştır veya beklediği değeri alamamıştır.
(bkz: Ölürsem görürsünüz)
(bkz: aa bu benim lan)
kendi cenazemi kafamda tasarladıktan sonra bununla kalmayıp istediğim şeyleri arkadaşıma bile anlatmışlığım vardır. yani ölürsem de istediğim şekilde veda edebileyim sonuçta ben veda ediyorum.
yapacak birşey bulamayan birinin hayal gücünün uçtuğu son nokta.
- merhumu nasıl bilirdiniz?

+ iyi bilirlerdi iyi!

- sen sus lan ayı!
bazen insan kendini o kadar yalnız hisseder ki sanki herkes seni görmezden geliyormuş gibi hissedersin. kimse seni sevmiyomuş herkes seni unutmuş gibi.sonra onlara ceza olsun diye keşke ölsem dersin.kendi ölümünü hayal edersin.hayat karmaşasında seni unutan seni kıran sevdiklerin senin için gözyaşı döküyolar, haykırıyolar, pişman oluyolar.onlarla birlikte kendi ölümüne sende ağlarsın.
sala ezanında şunlardan bahsedeceklerdir;

x mahallesi y sokak karması ordinaryus, 8. nesil silik için cenaze namazımız nick altı camiinde kılınacaktır. seri artı oy veren meleklerinin başları sağ olsun. ibadalaaah hittükullahii veberatihüüüüüüüüü...
göremeyecek olmanın hüznünü yaşatır. inşallah cenazem çok kalabalık olur ve herkes hüngür hüngür ağlar. bi kaç hafta etkisini atlatamasınlar benim iyi özelliklerimi, anılarımızı anlatıp dursunlar.