bugün

-boşuna kesiyorsun o çocuğu iki saattir, gay çünkü.
bu haftada lotodan bişey çıkmadı kendi canımı benim, zaten makus talihimizi aşamadık iddalardan hep tek maçtan yatıyoruz.at yarışından bahsetme bile bi insan her kuponda 3.ayakta mı yatar ya ! halbuki süprüz de tutmuştu.yok yok bize helal paradan başkası haram...bu sözler benim içimi acıtır hep sözlük.
doğumda annesini kaybeden, annesini sadece fotoğraflardan tanıyan çocukluk arkadaşınızın, doğum gününe bir gün kala yolda yürürken size dönüp " annemi özledim" demesi.
bir arkadaşınıza uzun zamandır görmediğiniz başka bir arkadaşı sorduğunuzda aldığınız "o mu? onu kaybettik, geçen ay öldü" yanıtı...*
sevgiliyle ayrılığın ardından '' zaten hiç güzel sevişemiyordun '' insanın içini cok acıtır.
-görmeyeli kilo almışsın.
-ananı sigeyim.

daha kötüsü ne olabilir ki?
Bitti artik siktirgit.
sen çok iyisin ama ile başlayan her cümle .
(bkz: kadere emanet ettim seni)
(bkz: nev) (bkz: zor)
sorun sende değil bende ...
yaşlanmışsın görmeyeli ... şişmanlamışsın , evlendin mi ? kaç kere ?
çok pis gaza gelmişsindir muhabbet öyle biyerdedir ki şimdi birimiz açık vericek dersin. o anda kız durumu bok eder;
ee arkadaşız sonuçta...
candan çok sevilen sevgili : ' beni söylediğin kadar çok sevdiğine ve umursadığına inanmıyorum. '*
Sen çok iyi birisin ... diye başlayıp gereksiz yere devam eden cümledir.
-seninle ilgili bir durum değil, yani hiç kimseyi istemiyorum gıyaseddin.
-niye kimseyi istemiyorsun, manyak mısın?
kirayı hala ödemediniz.
benim ışık hızıylasız silinen başlık ve entarilerim.

(bkz: daha ne olacağıdı)
Yapma romantik sözcüklerle seranat ve duygu yogunlugu , çünkü sende biliyorsun olmaz yapma çiçeklerle ormanda ağaç koruluğu![muratcan]
hoşlanıdığın birinin sana seninle bir daha görüşmek istemiyorum demesi.
abi ben kızla dışarı çıkıcam bu akşam.
boşuna mı hasta oluyorum burda ben.
seni sevmiştim.
sen hiç bir şeye değmezsin !
hasssiktir hesap bu kadar gelir mi lan? tarzı cümleler insanın içini bir anda acıtan cümlelerdir.