bugün

insanı duyunca sinirden çıldırtan reklamlardır.

öreneğin şu reklamdaki amcanın naber nassın deyişi beni çıldırtıyor. amınakodumun köylüsü.

https://www.youtube.com/watch?v=61vY_rzpsMs
Ixperia k5 reklami.
(bkz: penti)
izleyicinin değil de, reklam verenin zekasını sorgulatan reklamdır.
(bkz: casper)
(bkz: mcdonalds acılı tavuk)
Caanın çektiyse durma coss, baydöneeğr. Dönerden soğuttunuz be abicim. Birde ardarda veriyorsunuz ya sinirden elim ayağım titriyor yeminle.
Beyaz tül bembeyaz tül a-aaaa! Kosla mıydı neydi.
Benim has parçamm eti sütlü çikolataaam.
Etekleri zil çalıyordu.
-çalıyordu mu gerçekten.
O çocuk olmamış, reklam hiç olmamış.
atara atar gidere gider layka laykla cevap ver.
tozlu.com salak salak kikirdeyen kızlar.

https://www.youtube.com/watch?v=0jXAu3k7TgI
Bollos reklamı. iğrendim asla tadına bile bakmayacağım. O tıslayarak Bollos demeleri beni gerçekten çileden çıkartıyor.
televizyonda görmesem de ari viz viz viz ege bal yiyiniz şarkılı bi reklam vardı.
(bkz: layka laykla cevap ver)
bana amca amca amca dediler... hala kızı diyecek halleri yok ya !
''bana teyze/amca dediler'' reklamı. her gördüğümde ben utanıyorum, böyle başarısız bi reklam görmedim.
kesinlikle ama kesinlikle casper reklamıdır.

ne sikimsonik bir tınıdır o. nefret geldi artık.!. hele de sanki mükemmel bir şarkı yazmışlar da söylüyor oğlan allahım delirecem!!

--spoiler--
atara atar gidere gider
like a like ile cevap ver
--spoiler--

gençliğin haline bak amk! like mayk lan yoktu bizim zamanımızda amına koduğumun şeyleri! layk neymiş lan?!! özenti bir gençlik yetişiyor ya hayırlısı bakalım!

olmaz olsun böyle nesil.
Twix reklamı. Hayatta gördüğüm en saçma reklam.
avtık corega ile sevdiğim hevşeyi kovkusuzca yiyebiliyovum, mangalın keyfini doyasıya çıkavıyovum.
aferin sana, amk oğlu seni.
youtube reklamıdır.
akp reklamları.
"Caaanın çektiyse COSSS!

Pasta yiyemedim yemin ederim bu reklamdan beri, pastaya sıcak tereyağ mı olurmuş, gecenin 2sinde karşıma çıkması da ayrı bir olay. Nöbetçi dönerci mi var arkadaş. "

Dedirten reklamdır.
Vanish reklamı "aaaaa" diyip duran sinir bozucu kadınlar.
diş macunu reklamı var bir tane... görünce televizyona kafa atasım geliyor. lavaboda kanlı tükürük falan. sonra sigarayı bıraktırma hattının da vardı onun iğrençliğini ikiye katlayacak bir reklamı. gerçi denk gelmedi bayadır ama tam anlamıyla tiksinçti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar