bugün

"Hayat Güzeldir" filminin bir repliği vardır içime işleyen, 'iyilerin aptal olduğunu sandığımız yerde yitirdik insanlığımızı' diye...
işte biz şu sıralar, tam o yerdeyiz bence..
Kalmayan insanlığa en güzel mesaj bu sanırım.
Herşeye rağmen içinizdek iyi insanı öldürmeyin merhametli olun ve duyarlılıktan hiç vazgeçmeyin siz başkalarına karşı duyarlı olmaktan vazgeçerseniz başkaları da size karşı insanlığa karşı duyarsizlasmaya başlayacak ve bu insanlık için hiç iyi sonuçlar doğurmaz.
'bütün o hırslarınız, çıkarlarınız için birbirinizin yüzlerine yalandan gülmeleriniz ve en yakınlarınızın arkalarından bile iş çevirmeleriniz... çünkü sizin tek derdiniz kendi çıkarlarınız. ve kusura bakmayın; kibirinizde boğulacaksiniz.'
Sizin insanlığınızın amk!

Bu kadar. Teşekkürler.
Size sahip sesleniyorum sahip çıkalım tpkam a.
görsel
elma dersem çık armut dersem yine çık.
5milyar yıl yaşlı olan dünyada insan gerçekten yolcuysa belki bu bir selam bile değil sadece ve sadece göz kırpma bundan ötürü daima gülümsemeyi deneyin insanlar bizi o koruyor.
kutup ayıları çok yalnız.
Kıyameti koparmak için zorlamayın, o Zaten bir gün kopacak.
Ankaraya gidiyorum ulan amk piçleri.
Kimsenin umursamayacagi ama kendi iclerinden hak verecegi mesaj.

Icinizi temiz tutun, zaten cok kotuluk var.
“Az orospu çocuğu değilsiniz ha. Azıcık insan olun” dur.

Gethere gardaşım meşajını aldım. Göçlü, istikrarlı bi insanlık için ben de evat diyorum.
korkularınızın üzerine gidin ,sıkıştırın, boğun ama öldürmeyin o kendi gitsin.
Milliyetçi olmanızı anlarım ama milliyetçi adı altında Irkçılıktan uzak durun. Boş olmayın. Kimi savunduğunuzu ve kimi kınadığınızı farkında olup aradaki bağlantıları kurmayı başarın. Aksi halde bir grup şakadan ileri gidemiyor, gereksizleşiyorsunuz.
Lütfen hizmet sektöründe veya benzeri personellere iyi davranın çünkü onlar sabahtan akşama kadar sizin kahrinizi çekiyor. Teşekkürler.
islamı seçip hakkıyla yaşayın
Bu evrendeki canlılar sadece biz değiliz. Orman yangınları, nesli tükenen hayvanlar, eriyen buzullar...