bugün

Tam anlamiyla basimiza gelen hadisedir. muhtemelen tarihte ilk ve son örneğiyiz bunun, gurur duy turkiyem. 40 kisiyle çin sarayını basan ırk 4 milyon suriyeliye ulkeyi peşkeş çeker hale geldi, resmen isgal ediliyoruz amk.

Amina koyim birak simdiki devlet baskanlarini falan, tarih oncesi devirlerde kabile reisi olsan olani biteni fark eder karşı koymak için bir sey yaparsin. bizimkilerde tık yok amk.

bu suriyeliler sadece 3-4 sene icinde iç savaş çıkarabilecek derecede bir kalabalığa ulaştılar ve bizim dedigimiz sadece 'insanlik da mi yapmayalim' oldu.

Lan adamlar gostere gostere isgal ediyor bizi amk. Desen ki 'size arapca falan yasak turkce ogreneceksiniz turk gibi yetiseceksiniz' ona eyvallah, yani asimile edeceksen eger al amk. Ama yok etnik kimliklerini korumalarina musaade edeceksen bu hizla 10 seneye bizi sikerler hacı benden soylemesi. Hicbiri de savas bitince geri suriyeye donmez amk.

Ha derdiniz ulkeyi araplastirmaksa turkle suriye halkini karistirip turk irkini ortadan kaldirmaksa acik acik soyleyin bilelim.
21. yy'da ne insanlığı lan, mutlaka altında başka bir şey vardır diyemedi bizim avel millet ve şimdi türkiye işgal edildi. Suriyelilerin para yardımı ve ayrıcalıkları kesilsin, asıl o zaman kan gövdeyi götürecek. ülkücüleri sokaktan çektim diyen şerefsiz bahçeli ve buna sevinenler şimdi suriyelileri sokaktan çeksin de görelim.
(bkz: truva atı)
Amerikanın barış götürüyorum adı ile gittiği her ülkeyi sikmesi gibidir. Evet.
Resmen başımıza bela olmuşlardır. Çoluk çocuk neyse de (sözde) erkek olanları yavşak yavşak dolaşıyorlar ya ifrit oluyorum.
Çabuk arapperestci, "din kardeşiyizz"ciler gelmeden. En kıl olduğumda adamların kendi memleketleri gibi rahat tavırları. Ee bu kadar arap sevici varken ben de rahat olurdum.
Ap ap ap.
işgal edildiğimiz Doğrudur ama insanlık yaptığımız yok.
1. Suriyeli yıgınları bizim cebimizden beslerken kimse bize sormadı.
2. iktidara getirdiklerimiz bop eşbaşkanı olma iddiasıyla suriye'de iç savaş çıkartıp binlerce insanın ölümüne, milyonların da göç etmesine neden oldular.