bugün

Yakın zamanda gerçekleştirmeyi düşündüğüm olay. Belki iki ay iki yıl.
bir baba hayalidir. hatta adamın tek hayalidir.
Iyi fikir.
Şu anda yaşıyorum.

Dağ başında 400 m öteme baz istasyonu diktiler. Artık dağ başı da kalmadı ey sözlük halkı.
toplum olmadan insan yasayamaz. gecici hevesten baska bisey degildir.
neden olmasındır yanında sevdiceğinle beraber yaşamak
işlerinizi arada merkeze uğrayarak çalışma hayatınızı azaltarak gayet ekonomik ve stresten uzak az parayla mutlu mesut yaşarsınız.
doğal gaz ve internet varsa neden olmasın durumudur.
zarar vermemek ve zarar görmemektir.
biraz acele edilerek gerçekleştirilmesi gereken bir hayaldir. senin insan dediğin yanardağ ağzından antartika'ya, çöllerden amazonlar'a kadar her yerde belirebilen bir yaratıktır.
basit bir yaşam olmasına rağmen fedakarlıklar gerektirdiği için hayal gibi görünen yaşanılası yer.
mekke'ye yerleşmekten yeğ değildir.

çoluk çocuk hevesi bunlar.
öze dönmenin bedensel halidir. * *
her kafadan çıkan sesten uzaklaşıp sadece kendimizle kalabileceğimiz yaşam. benim bir dağ evim yok. aşırı ihtiyacım var ama.
doğada, ufak bir kulübede, insanlardan uzak, sakin bir yaşantısı olan, zaman kavramını önemsemeyen, yalnız ve bir o kadar da mutlu olan insandır. kulübesinin önünde sallanan sandalyesinde ayaklarını uzatmış ve elinde içeceği, önünde ufuk çizgisine kadar uzanan sarı mı sarı parlak bir başak tarlası. duyduğu tek ses onunla birlikte bu güzel ortamı paylaşan hayvan dostlarının sesi. insan yok, yalan yok, hırs yok, şiddet-savaş-taraflar yok. huzur var ,mutluluk var, memnunluk var...
tüm bunlarla yetinebilmeyi öğrenmiş bir insan var. umudu yok çünkü yaşadığı hayat o kadar güzeldir ki umut edilecek her şeye sahiptir. cennet olmalı orası onun için. bu hayaller sadece orada gerçek olur ya. bu da bizim ütopyamız olsun bakalım.
hayatta her zaman sizi üzecek şeyler olacak. ondansa yaşamak pekte cazip bir fikir değil en iyisi aklını karı kızla bozan tüm aptallar gebersin. bu sayede biz kızlarda huzura kavuşuruz. vücunda bi uzantısı var diye bir tarafları kalkan ey erkekler benim iki tane göğüsüm var ama sizin kadar aptal olmuyorum nedense. birazcık be birazcık adam olun