bugün

(bkz: insan insanı siker mi hiç)

edit:başlık başımıza kalmış, ilk defa yaşıyorum ve çok kırıldım. cinsel ilişki sisteminden müzdariplerin ne sebeple karşı geldiğini dahi hatırlamadığım hadise. genel olarak bakarsak tüm memelilerin cinsel ilişki sisteminden dem vurulmuş olabilir. birbirinin içine geçmeler falan. bunlar yanlış şeyler.
yok artık daha neler, ya nasıl üreseydik diye düşündüren hadisedir. daha akıllıca bir çözüm düşünmek zordur...

(bkz: tozlaşmayla üreyen insan modeli)
(bkz: sporla üreyen insan modeli)
(bkz: vejetatif üreyen insan modeli)
(bkz: kuluçkaya yatan insan modeli)
bahsedilen tüm memelilerdeki sistemdir. ayrıca;

(bkz: insan insanın içine girer mi)
(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
(bkz: geyik candır)

(bkz: swh)
saçmadır. insanlar tozlaşma yolu ile üremelidir. o da olmadı birileri bizi parçalara ayırsın, toprağa gömsün, topraktan çıkalım hepimiz. o da olmadı leylekler getirsin. zeki müren'de bizi görsün.
(bkz: berke de cansu dan ayrılsın istiyorum) *
(bkz: sen öyle yap biz memnunuz)
üremesi sorun değilde, verdiği zevk açısından cinsel ilişki sistemi gayet doyurucu ve tatminkar bir sistemdir. kendilerine destek veriyoruz. (bkz: ben yapmadım o yaptı)
hıdır'la uygulamadığımız saçmalıktır. mesela biz hapşurarak ilişkiye giriyoruz.
(bkz: hadin herkes bölünsün bi grup çevirelim)
- bilemiyorum nermin... cinsel ilişki ..yani bütün o üreme sistemi.. biraz saçma sanki...
+ aşkım gene mi kalkmıyo?
cinsel ilişkiyi sistem olarak görenlerin saçmalığıdır...
(bkz: bunu başsavcı da bilmeli herkes bilmeli)
+ben cinsel ureme sistemimize tiksintiyle bakıyorum kocacım. kusura bakma gerdek merdek gibi hayallerin olduysa falan. saçmalık yahu bildigin. olmaz! ı ıh! cıks! karakterime ters.
-verdin birine benden once dimi lan!!!
(bkz: vereceksen ver vermeyeceksen hic ugrastirma)
(bkz: alan memnun satan memnun sana ne oluyo)
(bkz: köpeklerin cinsel iliski sisteminin sacmaligi)
(bkz: eşeklerin cinsel ilişki sisteminin saçmalığı) * *
sadece insan ve birkaç hayvanın daha gerçekleştirebildiği sevişmek, hem üreme hem de zevk için kullanabiliniyorken; bir alkış da polen yardımı ile üremeyi öneren beyinlere istiyorum..
saçma değildir. akıllıca yapıldığında sıkıntı yoktur. zevk dahi verir lan.