bugün

hayatında insanlarla yaşadığı ilişkiler sonucunda aşırı yıpranmış kişinin aldığı karar.
Aslında hiç kimseye güvenmemek tamponu ile hayatı ciddi anlamda elimize almak yaşamı konforlu hale getiren bir detaydır.Tamam zaman zaman insanlar sizde bir problem olduğunu düşünebiliyor fakat kendinize güvenmek kadar güzel başka bir şeyde yok.herşeyden önemlisi kırılıp incinmiyorsun.
Benim hiç bir zaman başaramadığım eylem... uygulanması zor, en olması gereken eylem olmasının yanı sıra hayatın acı gerçeğidir 'güvensizlik'.
Bir tek anneme güvendim şu hayatta annemle arkadaş gibiydik bazen bazı insanlar yanındakinin kıymetini anlamazlar. Bana bu saatte bu kelimeleri yazdıran bişi varsa oda annemin vefatıdır. Onu geçen sene kaybettim hemde 29 aralıkta nasıl alışacağım bilmiyorum gerçekten dünyadaki yaşanılacak en kötü şeydir. Başka birine vermek istersiniz o kaybolan güveni ama onun gibisini bulamazsınız babama bile güvenmem çünkü herkes gidiyor kim kalacağım dedi ve gitmedi ? insanlara inanmak aptallıktır siz siz olun yanınızdakilerin kıymetini bilin.