bugün

Çikolata.
Çikolata.
Çikolata.
Sakin kafayla çay içmek.
bali çekmek..
Gecenin 3 ünde sigara içmektir.
Nizamiyede nöbet tutarken; kapının önünden geçen bacak kadar boyunda olan tatlı mı tatlı çocuğun elindeki ÇAKIL TAŞLARI'dır.

O taşlı eliyle bana selam vermeye çalışırken benim el selam vermemle taşları bi anda yere bırakıp benim selamıma dünyalara değişilmicek bir tatlılıkla selam verirken saçtığı gülücüklerdir.

Ertesi gün yere bıraktığı çakıl taşlarını bıraktığı yerde bulmamdır.

O taşları cebimden çıkarıp hatırlamamdır.

Bu basit mi komutanım ?
Bağıra bağıra cem karaca şarkısına eşlik etmek.
Hafif yağmurlu bir havada yürüyüş yapmak.
31 çekmek.
Yeni doğan güneşli günü seyretmek.
Güneşli güzel bir bahar gününde amaçsız ve tasasız, bir yere yetişme derdi olmadan şehri turlamak; baharın o çok kısa süren tarifsiz havasını doya doya içine sindirmek.
Güneşli bir istanbul gününde bisiklet kullanmak sahilde acele etmeden sakin sakin.
250 gr et.
işemek dunyada en zevk veren en güzel sey. Tek basiniza yapabilirsiniz.
Samimi arkadaslarla beraber koyu bi muhabbettin ortasında yakılan sigaradır.
En yakin arkadasla tatli yemek ve beraberinde koyu bir muhabbet.
Kaşık Salatası yapmak.

ilk önce malzemeleri yan yana dizmek. Sonrasında bir güzel yıkayıp ince ince dilimlemek. Sonra da bütün malzemeleri bir güzel karıştırıp zeytin yağı, nar ekşisi veya sirke ekleyip bir güzel yemek!
Açık bi havada gökyüzüne bakmak.
Kahve ıcmek
Sigara icmek
Kahve ve sigarayi birlikte icmek
Uyumak
Sutlu tatli yemek.
(bkz: uyumak)

bu kadar basit hiçbir şey olamaz. *
çalışıp ya da spor yapıp dinlenmeye geçtiğinizde her şey güzel gelir.
çay olur, kuru fasulye olur, havyar olur farketmez.
bahar sabahlarında günes doğmadan uyanıp herkes uykudayken doğanın sesini dinlemek.
sarılmak aslında basittir. dişarı çıkıp birine sarılmak istediğini söyle, inkar edeceğini sanmıyorum çünkü "sarılmak" dediğimiz şey aslında tüm acılara sınır çizmektir.
Uyumak, çok zevkli bir şey. Uykumu aldığım ve stresten arındığım zaman dünya tatlısı bir insan haline geliyorum. Uyurken zevkten dört köşe oluyorum her ne kadar dışardan anlaşılmasa da. *