bugün

Zamanın gecmesi.
Fazlasıyla iyi niyetin suistimal edilmesi, sevilmemek.
insanların ısrarla üç Maymunu oynaması.
saatlerce bekleyip bir yolunu bulup aradığında şuanda meşgulüm sonra konuşalım mı yanıtını almak.
herkesin bir gün gidecek, her şeyin bir gün bitecek olmasıdır. bana yaşama umudumu kaybettirmiştir bunu görmek. madem bitecek niçin başlıyoruz öyleyse? yaşamak ne mene bir imtihandır ki sonuçta tüm kağıtlarını yakıp küllerini bile yok edebiliyorsunuz? altı sene önce ne güzeldi. öyle huzurluydum ki huzurdan ölmeyi istiyordum oracıkta. o günün bitmesindense ölmeyi yok olmayı istiyordum. sonunda ölmedim ama o gün bitti. Bugün geldi en kahrolası haliyle. gelenler hep gidenleri arattı bu aralıkta. gelenlerle hep gidenlere beraber sövdük önce. sonra onlar gitti yeniden sövdük. aslında sövdüklerimiz hep kendi kaderimizdik. lan kimse gitmesin diye ömrümü vermeye hazırdım. yine de gittiler be. yapayalnız kaldım yine. her seferinde daha dirayetli kalktım ayağa. tövbe ettim pişman oldum. bir daha aynı hataya düşmemeye azmü cezmi kast eyledim. ama daha beterini yaptım. her seferinde kemiklerim başka yerlerinden kırıldı. kırıldı, sonra yeniden kaynadı. sonra bambaşka yerden bir daha kırıldı. sonra bir daha bir daha bir daha daha... en son kollarımda derman kalmadı derken çıkıverdi karşıma. aşığım sana dedi. tapıyorum sana dedi. sadece ben duymadım bu dediklerini ki deli olayım şahitlerim var. ne deseydim, tertemiz yüzlü kivircuk bir kız. görsen şeker mi şeker. dayanamadım sevdim onu da. sonra en güzel gecemizde evimin kapısında uyuduk. sonra ne oldu bilmem. her şey güzel güzel giderken o da sıçtı ağzıma afedersin. işte böyle o da gitti. bitti.
Tek bir kişi, tek bir an ya da tek bir söz.
Atanamayan öğretmen olmak.. Atamaları iptal etmek.. Çalışmak ve bir halta yaramamak..
insana artık insanlığın kalmadığını gösteren şeylerdir.
işsizliktir.
abd konsolosluğundan vize alamamak.
Aslinda bircok sey varda sizede umudunuzu kaybettirmiyim simdi.
sosyal baskı, insanların ne konuda olursa olsun her şekilde konuşması, desteksizlik, engeller.. çok fazla şey var. dünya olumsuzluklarla dolu.
Beklentilerin gerçekleşmemesi,güven duyduğunuz insanların sizi yarı yolda bırakması.
annenin iyileşemeyeceğine kesin kanaat getirmek.
Iddaa kuponunun tek maçtan yatması.
Hükümetin tutumu ve ülkemin hali...
Sokaklarda çok değil 2 dakika dolaş. Seyret etrafı.
Rize de yaşayan ve Doğu karadeniz dışında çıkmayan vatandaşın. Daha 44 kişinin ölümünü sindirememişken. Körü açılışı için göbek atması...

Bazen Hidrojen bombası yemeyi hak ediyoruz diyorum.

sonra hayvanları düşünüp onlar için üzülüyorum.
hayat ve bazen de türkiye.
Yenilgilerle dolu bir hayattır. Nereye elimi attıysam kurudu doatlar. Aile, ölümler, işler, kadınlar. O yüzden artık herşeysen elimi çektim. Çünkü ne olursa olsun sonu hüsranla bitecektir.
maalesef imkansızlık, başarısızlık denilebilir.
59.4 le dersten kalmak.
gökhan gönül'dür fenevlilev için.

not: ahahahahahahaha.
Özgüvene atılan darbedir.
Kesinlikle insanlardır her şeyi mahvederler zaten.